Gold Rush 3D!

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

استخراج فلزات و سنگ‎های قیمتی برای کسب امتیاز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی تنها با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود و چگونگی آن در قالب متن‎های کوتاهی به بازیکن آموزش داده می‎شود. بازی ساختار ساده‎ی دارد و درک آن برای بازیکنان تازه‎کار نیز دشوار نخواهد بود.
  بازیکن با چگونگی استخراج اشیای گران‎بها و با برخی ابزار مرتبط با آن مثل دریل و دستگاه گنج‎یاب آشنا خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی استخراج سنگ‎ها و فلزات با ارزشی مانند طلا، نقره، مس و زمرد را با استفاده از روش‎ها و وسایل متنوع تجربه خواهد‎ کرد. در هر مرحله بازیکن با استفاده از دستگاه گنج‎یاب و کندن زمین موارد با ارزش را پیدا می‎کند و سپس گل‎ولای آن‎ها را با روش‎های گوناگون تمیز می‎کند و در نهایت با فروش هر یک امتیاز کسب می‎کند. بازیکن می‎تواند از امتیازات کسب‎شده جهت ارتقای وسایل و ابزار خود استفاده کند. اگرچه بازی برای سرگرمی تهیه شده ‎است اما بازیکن با چگونگی استخراج برخی فلزات و سنگ‎های گران‎بها و همچنین ابزار مورد نیاز آن‎ها آشنا می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.1.0 iOS در تاریخ 99/04/6 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی با نمایش جزئیات و با ایجاد تصویرسازی مناسب و همچنین طراحی ابزار مشابه با نمونه‎ی واقعی آ‎ن‎ها جریان استخراج اشیای گرن‎بها را به خوبی برای بازیکنان تداعی کرده ‎است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Rollic Games Oyun Yazilim ve Pazarlama Anonim Sirketi
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان