Golf Blitz

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۷ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه ورزشی گلف به‌صورت چند نفره

سال: 2018
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فونت و سایز به‌کاررفته در گزینه‌های منو بسیار خوب است اما در ابتدای کار تا حدودی کمک والدین برای درک جریان بازی نیاز است. نحوه‌ی انجام بازی سختی ندارد و تنها با لمس صفحه و جهت دادن به توپ انجام می‌شود اما کسب مهارت در بازی، نیازمند تمرین است.
  آموزش‎های غیرمستقیمی در جریان بازی در مورد نشانه‎گیری و شتاب داده می‎شود و بازیکنان با ورزش گلف آشنا می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی مسابقات ورزش گلف به حالت چند نفره اجرا می‌شود. بازیکن باید به همراه سه حریف آنلاین خود در نقشه‌ها و زمین‌های مختلف توپ را با کمترین تعداد ضربات و کوتاه‎ترین زمان به داخل حفره هدایت کند. هر مرحله از چند دور بازی تشکیل‌شده است و در هر دور با توجه به فاکتورهای زمان و تعداد دفعات ضربه به توپ شانس پیروزی نهایی بازیکنان محاسبه می‎شود. حرکت توپ با کشیدن انگشت بر روی صفحه و جهت دادن به آن انجام می‌شود اما علاوه بر حرکت عادی توپ کارت‌هایی نیز وجود دارند که گاهی تحت عنوان جایزه در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد و او می‌تواند در شرایط بحرانی از آنها استفاده کرده و شانس برنده شدن خود را به‌طور چشم‌گیری افزایش دهد. با برد در هر مرحله و کسب پول بازیکن می‌تواند کاراکتر بازی را شخصی‌سازی و به‌روز کند و سطح عملکرد آن را بالا ببرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/04/31 نوشته‌شده و برمبنای نسخه 1.6.3 iOS است.

  کیفیت

  صفحه بازی حالت دو بعدی دارد و پس‌زمینه‌ها و وسایل آن سبکی کارتونی دارند و رنگ‌بندی به‌کاررفته شاد و متنوع است. موسیقی بازی در تمرکز بازیکن مشکلی ایجاد نمی‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  خرید درون برنامه برای به دست آوردن پول‌های بازی و کسب گزینه‎های امتیازی در این برنامه وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۶.۳
  سال انتشار ۲۰۱۸