Good Habits for Kids

thumbnail
۸ سال به بالا
۶ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش عادت‎های خوب به کودکان با استفاده از انیمیشن

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  استفاده از برنامه هیچ گونه سختی نداشته و نیاز به آموزش ندارد اما برای درک بهتر مفاهیم انگلیسی به همراهی والدین نیاز دارد.
  آموزش رفتار‎های مناسب و عادت‎های نیکو به کودکان از ویژگی‎های آموزشی این برنامه محسوب می‎شود. کودکان می‎توانند پس از آموزش یادگیری خود را در بخش تمرین و امتحان تثبیت کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه شامل شانزده انیمیشن کوتاه به زبان انگلیسی است که به صورت تصویری عادت‎های خوب را به کودکان آموزش می‎دهد. عادت‎ها شامل صبح زود از خواب بیدار شدن، مسواک زدن، حمام کردن، لباس تمیز پوشیدن، ورزش کردن، سر وقت به مدرسه رفتن، انجام تکلیف، عبادت، گرفتن ناخن‎ها، شست‎و‎شوی دست، احترام به بزرگ‎تر‎ها، انداختن آشغال‎ها در محل مشخص‎شده، رعایت قوانین در رانندگی، رد شدن از خط عابرین پیاده‎، نوشیدن آب و احترام به معلم است. در هنگام پخش انیمیشن جمله‎ای که نشان‎دهنده‎ی محتوای آن است به زبان انگلیسی بیان و نوشته می‎شود که راهنمایی برای درک بهتر کودک از مفهوم آموزشی موردنظر است. بخشی برای تمرین آموزش‎ها نیز در برنامه وجود دارد. کودک در این بخش باید تصویر هر عادت را به جمله‎ی انگلیسی مربوط به آن متصل کند. در نهایت در بخش امتحان کلمات کلیدی جملات آموزش داده‎شده به صورت جای‎خالی نمایش داده می‎شود که باید توسط کودک به درستی پر شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.0 و در تاریخ 99/05/25 نوشته شده است.

  کیفیت

  استفاده از انیمیشن برای آموزش رفتارهای مناسب و به کارگیری تصاویر کارتونی باعث جذابیت برنامه برای کودکان خواهد شد. در بیشتر انیمیشن‎ها شخصیت‎های کودک عادت‎ها را آموزش می‎دهند که می‎تواند مشوق کودکان برای انجام عادت‎های پسندیده محسوب شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برنامه لینک فیس‎بوک خود را در اختیار کاربران قرار می‎دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر MBD Group
  سال انتشار ۲۰۱۹