Good Slice

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

خرد کردن میوه‎ها جهت کسب امتیاز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی سازوکار بسیار ساده‎ای دارد و به راحتی برای بازیکنان قابل درک است. با افزایش تعداد میوه‎ها بر دشواری مراحل افزوده می‎شود. در صورت اتصال به اینترنت در حین انجام بازی، فیلم‎های تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.
  در هنگام خرد کردن میوه‎ها تصویر چاقو نمایش داده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در هر مرحله از این بازی تصویر میوه‎هایی متفاوت مثل سیب و یک دستگاه مخلوط‎کن وجود دارد. بازیکن با کشیدن انگشت خود بر صفحه‎ی بازی و بر روی تصویر میوه‎ها، آن‎ها را خرد کرده، به مخلوط‎کن ریخته و امتیاز کسب می‎کند. اگرچه این بازی جهت سرگرمی تهیه شده‎ است اما خرد کردن میوه‎ها در جهت و مسیر مناسب می‎تواند علاوه بر کسب امتیاز بالاتر برای بازیکن باعث تقویت مهارت تفکر حل مسئله نیز در او شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.2 iOS در تاریخ 5/04/99 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  در هر مرحله از بازی تصویر مخلوط‎کن و میوه‎ها نمایش داده می‎شود. در طراحی میوه‎ها از نمونه‎ی واقعی آن‎ها استفاده شده ‎است. صداگذاری بازی، صدای خرد شده میوه‎ها در دستگاه مخلوط‎کن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات بازی پرداخت مبلغ 2.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم نیست اما جهت در اختیار داشتن برخی امکانات مانند مراحل جایزه، دسترسی به اینترنت نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان