Grandpa And Granny Escape

بررس متن: نیلوفر غیبی

13+

فرار از مکان‎های متفاوت با یافتن اشیا و تلاش در دیده نشدن توسط شخصیت‎های منفی

ناشر: Vladimir Dolgov سال انتشار: 2019

Grandpa And Granny Escape

13+

فرار از مکان‎های متفاوت با یافتن اشیا و تلاش در دیده نشدن توسط شخصیت‎های منفی

ناشر: Vladimir Dolgov

سال انتشار: 2019

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازی داستان رازآلودی دارد و شامل چالش‎هایی مثل یافتن اشیا و حل پازل‎هایی با ساختار متفاوت است. به عنوان مثال بازیکن با یافتن تکه‎ای چوب و استفاده از آن به عنوان پل می‎تواند از گودالی عمیق عبور کند. حل پازل‎های بازی می‎تواند مهارت تفکر حل مسئله را در بازیکنان بهبود ببخشد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تصاویری از سلاح‎های متفاوت، ریخته شدن خون بر زمین و همچنین متن‎هایی که به کشته شدن افراد اشاره شده‌‎ است در مکان‎های متفاوت بازی وجود دارد. بازیکن می‎تواند با سلاح‎های به دست آمده شخصیت‎های منفی را از بین برد که جسم بی‎جان آن‎ها بر زمین می‎افتد. در صورت دیده شدن شخصیت توسط زوج پیر تصاویری از پخش شدن خون قسمتی از صفحه‎ی بازی را می‎پوشاند. شخصیت‎ها در بازی با نام پدربزرگ و مادر بزرگ خطاب می‎شوند که می‎تواند موجب القای حس منفی در دنیای واقعی به بازیکنان شود.
گفتار نامناسب
در مکالمات میان شخصیت‎ها از کلمات ناسزایی مثل احمق استفاده شده ‎است.
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
کنترل شخصیت با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. اشیا در نقاط مختلف هر مرحله قرار گرفته‎اند که یافتن هر یک و همچنین تلاش جهت دور بودن از دید شخصیت‎های منفی نیاز به صرف زمان و تمرکز بازیکن در بازی دارد. درجه‎ی دشواری بازی قابل تغییر است. فیلم‎ها و بنر‎های تبلیغاتی در بازی قرار دارد.
آنچه والدین باید بدانند

نام اندروید بازی Grandpa And Granny House Escape است. بازی تم ترسناکی دارد و بازیکن در نقش شخصیت اصلی توسط زوج پیری تعقیب می‎شود. او سعی می‎کند با پنهان شدن، یافتن اشیاء متفاوت که در قسمت‎های مختلف مراحل قرار گفته ‎است و استفاده‎ی صحیح از آن‎ها فرار کند. در صورت دیده شدن شخصیت توسط زوج پیر باخت بازیکن را در مرحله به همراه خواهد داشت. بازی در چهار مکان متفاوت انجام می‎شود که تمامی آن‎ها فضایی تاریک دارند و تصاویری از سلاح‎هایی مثل تفنگ و چاقو در آن به نمایش گذاشته می‌شود. بازیکن در جریان بازی می‎تواند توسط سلاح‎ها شخصیت‎های منفی را از بین ببرد که این عامل موجب افزایش خشونت بازی‎ شده است. یافتن اشیا و همچنین در پیش گرفتن مسیر مناسب جهت فرار، می‎تواند موجب ارتقای مهارت تفکر حل مسئله در بازیکنان شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.4 iOS و در تاریخ 99/02/9 نوشته ‎شده است.

کیفیت

بازی در طراحی محیط بازی و ساختار پازل‎ها از کیفیت متوسطی برخوردار است. جهت القای حس ترس به بازیکنان تمامی بازی در فضای شب تصویر سازی شده‎ است. اغلب جریان بازی بدون موسیقی متن است و تنها صدای پای شخصیت‎ها شنیده می‎شود.

حریم خصوصی

بازی لینکی در فیس‎بوک، توییتر و اینستاگرام دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 101
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.1.4
حداقل نیازمندی iOS 9.3 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Vladimir Dolgov
سال انتشار 2019