Grass Cut

بررس متن: حامد داوری

6+

پاک‎سازی چمن‎زارها با استفاده از دستگاه چمن‎زنی برای ثبت رکورد

ناشر: Voodoo سال انتشار: 2015

Grass Cut

6+

پاک‎سازی چمن‎زارها با استفاده از دستگاه چمن‎زنی برای ثبت رکورد

ناشر: Voodoo

سال انتشار: 2015

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چرخش و حرکت چمن‎زن تنها با ضربه زدن روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود و چگونگی آن هیچ ابهامی ندارد. در منوی بازی فقط موارد اصلی و کاربردی دیده می‎شود که کار با برنامه را برای بازیکنان بسیار ساده کرده است.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی باید چمن‎های جزایر معلق روی آب را با دستگاه‎ چمن‎زنی پاک‎سازی کند. دستگاه‎ چمن‎زنی میله‎ای است که یک سر آن به زمین اتصال دارد و به انتهای دیگر آن تیغی متصل است. دستگاه ساختاری مشابه به پرگار دارد و به صورت دورانی و 360 درجه در حال چرخش است. با هر چرخش چمن‎ها برش داده می‎شود و به جای آن‎ها گل‎های زیبایی می‎روید. بازیکن با زدن ضربه روی صفحه‎ی بازی می‎تواند محل سکون دستگاه را تغییر داده و بدین صورت به قسمت‎های مختلف جزیره برود. البته دستگاه تنها در خشکی می‎تواند به زمین متصل شود و اگر بازیکن روی تصویر آب ضربه بزند بازنده خواهد بود. در میان چمن‎زار گاهی بادکنک‎هایی نیز قرار دارند. با برخورد چمن‎زن به آن‎ها جوایزی مثل الماس به بازیکن داده می‎شود که سبب بلند شدن طول میله‎ی چمن‎زن می‎شوند. بازیکن همچنین می‎تواند با الماس‎های دریافتی شکل چمن‎زن خود را تغییر دهد. جزایری که باید از چمن پاکسازی شوند شکل‎های هندسی مختلفی دارند که خود می‎تواند بازیکن را به طور غیر مستقیم با اشکال هندسی مختلف آشنا کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.8 iOS و در تاریخ 98/10/05 نوشته شده است.

کیفیت

جزایر بازی شکل‎های ظاهری متفاوتی دارند و بسیار سرسبز هستند. پس از پاک‎سازی جزایر از چمن گل‎هایی زیبا در جزیره رشد خواهد کرد که برای بازیکن جذاب خواهد بود. موسیقی متن بازی تا حدودی تکرار‎شونده و عامل از دست رفتن تمرکز بازیکن است.

مصرف گرایی

این بازی خرید درون برنامه‎ای دارد و همچنین تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 50
حداقل نیازمندی اندروید 4.2 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.8
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Voodoo
سال انتشار 2015