Grass Cut

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پاک‎سازی چمن‎زارها با استفاده از دستگاه چمن‎زنی برای ثبت رکورد

سال: 2015
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چرخش و حرکت چمن‎زن تنها با ضربه زدن روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود و چگونگی آن هیچ ابهامی ندارد. در منوی بازی فقط موارد اصلی و کاربردی دیده می‎شود که کار با برنامه را برای بازیکنان بسیار ساده کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی باید چمن‎های جزایر معلق روی آب را با دستگاه‎ چمن‎زنی پاک‎سازی کند. دستگاه‎ چمن‎زنی میله‎ای است که یک سر آن به زمین اتصال دارد و به انتهای دیگر آن تیغی متصل است. دستگاه ساختاری مشابه به پرگار دارد و به صورت دورانی و 360 درجه در حال چرخش است. با هر چرخش چمن‎ها برش داده می‎شود و به جای آن‎ها گل‎های زیبایی می‎روید. بازیکن با زدن ضربه روی صفحه‎ی بازی می‎تواند محل سکون دستگاه را تغییر داده و بدین صورت به قسمت‎های مختلف جزیره برود. البته دستگاه تنها در خشکی می‎تواند به زمین متصل شود و اگر بازیکن روی تصویر آب ضربه بزند بازنده خواهد بود. در میان چمن‎زار گاهی بادکنک‎هایی نیز قرار دارند. با برخورد چمن‎زن به آن‎ها جوایزی مثل الماس به بازیکن داده می‎شود که سبب بلند شدن طول میله‎ی چمن‎زن می‎شوند. بازیکن همچنین می‎تواند با الماس‎های دریافتی شکل چمن‎زن خود را تغییر دهد. جزایری که باید از چمن پاکسازی شوند شکل‎های هندسی مختلفی دارند که خود می‎تواند بازیکن را به طور غیر مستقیم با اشکال هندسی مختلف آشنا کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.8 iOS و در تاریخ 98/10/05 نوشته شده است.

  کیفیت

  جزایر بازی شکل‎های ظاهری متفاوتی دارند و بسیار سرسبز هستند. پس از پاک‎سازی جزایر از چمن گل‎هایی زیبا در جزیره رشد خواهد کرد که برای بازیکن جذاب خواهد بود. موسیقی متن بازی تا حدودی تکرار‎شونده و عامل از دست رفتن تمرکز بازیکن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی خرید درون برنامه‎ای دارد و همچنین تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۵