GravityMan

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت برای به دست آوردن امتیازات با غلبه بر جاذبه

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با ضربه‌های مداوم با انگشت بر صفحه بازی انجام می‎شود که با پیشروی در مراحل بر تعداد چالش‎های آن مانند استفاده از جریان باد یا لیزر افزوده خواهد شد. استفاده بسیار زیاد از فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی تا حدودی آزاردهنده است.
  در صورت برخورد شخصیت با برخی عوامل همچون جریان الکتریسیته، او به قطعات کوچکی تقسیم می‎شود که تصویری از خون یا جراحت در آن نمایش داده نمی‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی در سبک بازی‎های idle است که در آن بازیکن در هر مرحله سعی می‎کند با ضربه زدن پی‎درپی با انگشت بر صفحه بازی با غلبه بر قانون جاذبه شخصیت خود را در مسیر‎های متفاوت هدایت کند و امتیازات هر مرحله را به‎ دست آورد. امتیازات به دست آمده به بازیکن کمک می‎کند تا حالت‎های متفاوتی از بازی مانند حرکت با سرعت بالا را نیز از حالت قفل خارج نماید. اگرچه بازی هیچ هدف آموزشی‌ای ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته شده‎ اما ممانعت از برخورد با عوامل بازدارنده‎ای چون جریان الکتریسیته در مسیر بازی و به پایان رساندن هر مرحله نیازمند رعایت زمان‎بندی صحیح از سوی بازیکن است. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری در جریان بازی قرار دارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه‎ی 1.2.11 iOS نوشته شده است.

  کیفیت

  شخصیت بازی با لباسی فضانوردی طراحی شده و رنگ‎های استفاده شده در طراحی بازی و موسیقی متن آن الهام گرفته از محیط فضا است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن سکه‎هایی جهت خرید درون برنامه، پرداخت مبالغی از 1.39 $ تا 13.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان