Grim Facade: Hidden Sins - A Hidden Object Mystery

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیا برای کشف اتفاقی مرموز در نقش یک کارآگاه

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی فضایی پر رمز و راز دارد که در کنار تجربه‌ی پیروزی و شکست می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  چگونگی انجام بازی در قالب متن‎ها‎ی کوتاهی به بازیکن نمایش داده می شود. کنترل بازی با ضربه زدن با انگشت بر صفحه‌ی بازی انجام می‎شود. عامل حضور تعداد بالای اشیا در هر صحنه موجب ایجاد چالش بیشتر برای بازیکن جهت یافتن اشیا شده‎ است. متن ها و صدای گوینده‌ی بازی به زبان انگلیسی است که نیاز به تسلط بیشتر بازیکن به این زبان دارد.
  بازیکن با بهره‎گیری از ذهن ماجراجو و چشمان تیزبین خود به حل معماها می پردازد که افزایش قدرت تمرکز در او را به همراه خواهد شد.
  داستان بازی جریان کشته شدن افرادی را روایت می‎کند و صحنه‎هایی از افراد کشته شده به همراه پخش شدن خون در بازی وجود دارد. موسیقی راز‎آلود بازی به همراه نمایش تصاویری چون سر اسکلت، می‎تواند موجب انتقال حس خشونت به بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی داستانی مرموز را روایت می‎کند که در آن مرد نقاب پوشی نفراتی را بر اساس لیست خود از بین می‎برد و بازیکن در نقش کار‎آگاهی با جمع‎آوری شواهد و مدارک پنهان شده در طول مراحل، سعی در به دست آوردن راز این معما و جلوگیری از کشته شدن نفرات دیگر لیست دارد. پازل‎هایی مانند قرار دادن قطعاتی با شکل و طرح یکسان جهت بازشدن دری مخفی نیز در مراحل مختلفی قرار گرفته‌اند که توانایی بازیکن در حل پازل‎ها را به چالش می‌کشد. در هر مرحله اطلاعات کوتاهی راجع به مأموریت پیش رو و نکته‎هایی کمکی در اختیار بازیکن قرار داده می‎شود که کمکی برای حل پازل‎ها به شمار می‎آیند. حل معماها موجب به چالش کشیده شدن قدرت تفکر و حل مسئله کودکان و نوجوانان خواهد شد. اگرچه تکیه‌ی اصلی بازی بر حل پازل‎ها و یافتن اشیای مخفی است اما تصاویر خشنی همچون کشته شدن افراد در آن وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/12/12 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تنوع اشیای استفاده شده در بازی بسیار بالا است. روایت داستان بازی با تصاویر نقاشی‎گونه‎ای انجام می‎شود. در مکالمات میان شخصیت‎ها از گستره بالایی از کلمات استفاده شده است. موسیقی متن متناسب با محیط کارآگاهی بازی حس معماگونه‌ای را القا می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است. صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  ارز رایگان