Grim Tales: The Final Suspect - A Hidden Object Mystery

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل و یافتن اشیای مخفی در نقش کارآگاه

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  معمایی بودن داستان بازی و پیروزی یا شکست در حل معماها می‎تواند در دنیای کودکی معنادار باشد و همچنین بازیکنان می‎توانند در نقش کارآگاهی خانم به بررسی شواهد و مدارک بپردازند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند.
  درک سازوکاری بازی ساده و تنها با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر روی صفحه انجام می‎شود. لغات استفاده شده در شرح ماموریت‎ها، نام اشیا و برخی از نکته‎های کمکی از گستره بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل انجام بازی می‎تواند برای بازیکنانی که آشنایی کمتری با زبان انگلیسی دارند چالش‎برانگیز باشد. اگرچه درجه دشواری بازی قابل تغییر است اما برخی از پازل‎ها ساختار پیچیده‎ای دارند که به دقت بیشتر بازیکن جهت حل آنها، نیاز است.
  حل هر یک از معماهای بازی وابسته به حل معمایی دیگر است که تمرین خوبی جهت بهبود توانایی حل مسئله و تفکر تحلیلی در بازیکنان خواهد بود. بازی به تمرکز بازیکن جهت یافتن اشیا و خلاقیت او در استفاده از اشیای یافت شده نیاز خواهد داشت که خود می‎تواند پایه‎ای جهت آمادگی ذهنی بازیکن برای آموزش‎های دیگر باشد.
  در برخی از انیمیشن‎هایی که در جریان بازی پخش می‎شوند صحنه‎هایی از کشته شدن فردی را با پخش شدن خون نمایش می‌دهند. شبح مرد کشته شده در خانه شخصیت بازی ظاهر می‎شود که گاهی اوقات سعی در کشتن او دارد و همجنین داستان مرموز بازی می‎تواند موجب انتقال حس ترس به بازیکن شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از سری بازی‎های Grim Tales است و داستان مرموزی را روایت می‌کند که در آن بازیکن در نقش کارآگاهی با یافتن اشیا و استفاده از هر یک در جایگاه صحیح خود سعی در پرده برداشتن از راز قتل پسر جوانی دارد. نکته‎های کمکی به صورت رایگان و محدود یا نامحدود و با پرداخت هزینه در بازی قرار دارند که کمک خوبی جهت حل معماها محسوب می‎شوند. حل پازل‎ها موجب تقویت مهارت حل مسئله و تفکر تحلیلی در بازیکنان خواهد شد. تصاویری از کشته شدن و شبحی که خانه شخصیت را تسخیر کرده ‎است در بازی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/01/27 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی جزییات بسیاری مانند دوربین‎های مداربسته، حضور پلیس در محل حادثه و نمایش تاریخ و ساعت رخ دادن وقایع را نشان می‌دهد که به همراه موسیقی مرموز بازی حس واقعی بودن جریان کارآگاهی بازی را برای بازیکن تداعی می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد. دسترسی به اینترنت برای در اختیار داشتن برخی از نکات کمکی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  ارز رایگان