Grow Empire: Rome

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

نبرد سربازان در فضای رم باستان برای رسیدن به پیروزی

ناشر: Games Station سال انتشار: 2017

Grow Empire: Rome

10+

نبرد سربازان در فضای رم باستان برای رسیدن به پیروزی

ناشر: Games Station

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
این بازی نمایشی از جنگ‌های رم باستان است که نوع پوشش سربازان، موسیقی متن و همچنین نقشه همگی به این موضوع اشاره دارند.
ترس و خشونت
علاوه بر شنیده شدن صدای شمشیرزنی، سربازان بعد از جنگ کشته می‌شوند و پیکرشان روی زمین می‎افتد. البته صحنه‌های خونریزی در بازی دیده نمی‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
انجام این بازی بسیار ساده و بدون چالش است بازیکن بعد از هر چند ثانیه گروهی از سربازان را به میدان می‌فرستد و پس از جمع‌آوری امتیاز توانایی‌های آنها را ارتقا می‌دهد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی جنگی بازیکن فرماندهی جنگ تن‌به‌تن سپاه رم را برعهده‌ دارد. روند انجام این بازی به آسان‎ترین حالت ممکن طراحی‌شده است و علاوه بر محتوا، از منظر تصویرسازی نیز طراحی رقابت‎ها نیز ساده است. بازی مجموعاً از دو صحنه تشکیل‌شده است که صحنه‎ی اول مربوط به بازی مرحله‎ای و دومی مربوط به بخش کشورگشایی است. در بخش اول بازیکن با دشتی روبه‎رو می‎شود که با کلیک روی گزینه‎ی سرباز، تعدادی سرباز مدافع و مهاجم اضافه می‌کند که به‌صورت خودکار خودشان با سربازان دشمن درگیر می‌شوند، می‌کشند و کشته می‌شوند. منجنیق‌های و تک‌تیراندازهایی نیز برای افزایش شدت نبرد وجود دارند که در از بین بردن دشمنان کمک می‌کنند. فرایند ذکر شده در تمامی مراحل یکسان است و این یکنواختی برای بازیکن کسل‌کننده خواهد بود. در بخش کشورگشایی نقشه‎ی جهان در زمان رم باستان دیده می‌شود. بازیکن با انتخاب هر ناحیه از نقشه و حمله به آن تلاش می‎کند مرزهای کشور را گسترش دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.4.5 Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر در مراحل مختلف ثابت و یکنواخت است. تصاویر طراحی پیشرفته‌ای ندارند و بسیار ساده و بدون جزئیات نقاشی شده‌اند. موسیقی متن متناسب با محتوای جنگی و همچنین صدای شمشیرزنی به گوش می‎رسد.

مصرف گرایی

بازیکن می‌تواند برای ارتقا سربازان و همچنین سلاح‌های خود از خرید درون برنامه‌ای استفاده کند.

حریم خصوصی

در شروع بازی موافقتی مبنی بر قبول کردن قوانین حریم خصوصی بازی از بازیکن گرفته می‌شود و همچنین درخواست دسترسی به‌ حساب گوگل بازیکن داده می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 70
نسخه تست شده روی اندروید 1.4.5
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Games Station
سال انتشار 2017