Hair Xmas

thumbnail
۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کوتاه کردن مو شخصیت‎ها و تزئین آن با انواع مدل‎های عجیب برای توسعه خلاقیت فردی

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با الگوی مشخص و بدون هیچ قانونی انجام می‎شود. کودکان ابزار موردنظر خود را از پایین صفحه انتخاب می‏‎کنند و با کشیدن آن بر روی مکان موردنظرشان در صفحه تغییرات را اعمال می‎کنند. آموزشی برای بازی وجود ندارد و با توجه به سطح سادگی بازی نیازی به آموزش نیز نیست.
  کودکان در این بازی در مورد وسایل کوتاهی مو و رنگ کردن می‎آموزند. کودکان در این بازی فرصت دارند تا بدون هیچ مرزی با خلاقیت خود تصویرهای متنوعی برای شخصیت‎ها به وجود میاورند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های Toca Boca بوده و تمام مجموعه‎ بازی‎های این ناشر برای آموزش به کودکان در زمینه‌های مختلف ساخته‌شده است. تمرکز در این بازی بر روی ایجاد حسی مثبت در کودکان در مورد کوتاه و اصلاح کردن مو و ایجاد خلاقیت است. در ابتدا با ورود به بازی شخصیت انتخاب می‎شود، سپس با وارد شدن به سالن، کادری در پایین صفحه با وسایل اصلاح و تزئین مو وجود دارد و با چپ و راست زدن سایر وسایل نیز نمایش داده می‎شوند. در این بازی برخلاف بازی‎های مشابه در ایجاد خلاقیت، دست بازیکن در تغییر موی شخصیت باز است و با هر رنگ و هر مدلی می‎توان موی شخصیت را تزئین کند. شخصیت‎های این بازی در نسخه‎های قبلی افراد عادی بودند، اما در این نسخه بابانوئل و درخت کریسمس است. در زمان کوتاهی و تزئین، شخصیت با چهره‎ی خود میزان رضایت و نارضایتی را نشان می‎دهد که البته خیلی اذیت کننده نیست و کودک باسلیقه خود می‎تواند به تغییر موی شخصیت بپردازد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.9 iOS در تاریخ 96/07/29 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تنوع رنگی در این بازی محدود به رنگ‎های طبیعی مو انسان نیست و هر رنگی با هر ترکیبی را می‎توان پیاده‎سازی کرد. شخصیت‎های غیرواقعی بابانوئل و درخت باعث برداشته شدن مرز و محدودیت‎های ذهن کودکان شده و بازی را سرگرم‎کننده کرده است. زمانی که سشوار بر روی شخصیت گرفته می‎شود، باعث خوشحالی او شده و از هر مدلی که ساخته‌شده خشنود می‎گردد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر Gameloft
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان