Happy Glass

بررس متن: پریا کنکاشور

12+ 8 تا 12 با همراهی والدین

ساخت مسیر مناسب برای حرکت جریان آب به سمت لیوان

ناشر: Lion Studios سال انتشار: 2018

Happy Glass

12+
8 تا 12 با همراهی والدین

ساخت مسیر مناسب برای حرکت جریان آب به سمت لیوان

ناشر: Lion Studios

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
انجام این بازی به قدرت تفکر تحلیلی کودکان کمک می‌کند و با به چالش کشیدن توانایی بازیکن قدرت حل مسئله را تقویت می‎کند. کودکان و نوجوانان با رسیدن به تحلیلی درست از نقاط حساس بازی می‎توانند به کمتری خط به بهترین نتیجه برسند و مهارت خود را ارتقا دهند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چالش اصلی بازی در طراحی مسیر قرار دارد که بازیکنان را مجبور می‎کند با حداقل استفاده از قلم مسیر مناسب را طراحی کنند. طبیعتاً در مراحل ابتدایی این چالش‌ها به شکل ساده‌تری قابل‌حل‌اند و با بالا رفتن مراحل چالش پازل‎ها نیز بیشتر خواهد شد.
آنچه والدین باید بدانند

بازی Happy glass ترکیبی از بازی‎های فکری و منطقی است که حول برقراری ارتباط بین منبع آب و لیوان خالی انجام می‌پذیرد. در هر مرحله از این بازی لیوان و یا لیوان‌هایی وجود دارند که باید توسط منبع آب پر شوند. بازیکن می‌بایست به‌وسیله مدادی که در اختیار دارد مسیری برای اتصال بین منبع و لیوان برقرار کرده تا آب به حدنصاب لیوان برسد. هراندازه که مسیر طراحی‌شده توسط بازیکن طول کمتری داشته باشد میزان امتیاز دریافتی وی نیز بیشتر خواهد بود. لیوان طراحی کارتونی دارد و با وارد شدن آب به داخلش واکنش‌های جالبی نشان می‌دهد. چالش‌های بازی به‌مرور دشوارتر شده و کودکان برای حل آن‌ها نیاز به کمک والدین خود خواهند داشت. شکل کلی بازی در طی مراحل ثابت است، اما بازیکن می‌تواند با خرید درون برنامه‌ای از قلم‌های رنگی و یا لیوان‌های کارتونی جدیدی استفاده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید این بررسی برمبنای نسخه 1.0.32 Android در تاریخ 98/02/15 نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی طراحی ساده‌ای دارد و در عین سادگی از کیفیت تصاویر نسبتاً خوبی برخوردار است شکل‌های فانتزی قلم و لیوان، تغییر حالت چهره لیوان قبل و بعد از پر شدن از جذابیت‎های بصری بازی به شمار می‎آیند. موسیقی متن بازی ملایم و بدون هیجان مضاعف است.

مصرف گرایی

مابین هر مرحله و در صورت اتصال دستگاه به اینترنت تبلیغاتی مشاهده می‌شود و همچنین هنگام درخواست راهنما بازیکن ملزم به دیدن یک تبلیغ ویدیویی است. برای دریافت سکه جهت خرید قلم‌های جدید و یا لیوان‌های فانتزی نیز بازیکن ملزم به خرید درون برنامه است.

حریم خصوصی

در صورت اجازه کاربر بازی به عکس‌ها، رسانه‌ها و فایل‌های موجود در دستگاه هوشمند بازیکن دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 55
نسخه تست شده روی اندروید 1.0.32
حداقل نیازمندی اندروید 4.1
واحد پول رایگان
ناشر Lion Studios
سال انتشار 2018