Haunted Hotel: Phoenix - A Mystery Hidden Object Game

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل‎ و یافتن اشیا با کمک‎گیری از تفکر حل مسئله در نقش کارآگاه

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن به عنوان کارآگاه در جریان بازی ایفای نقش کند. او با یافتن شواهد و سرنخ‎هایی راز داستان بازی را کشف می‎کند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شود. تجربه‌ی پیروزی و شکست نیز می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  تصاویری از مشروبات الکلی در جریان بازی وجود دارد.
  چگونگی انجام بازی در قالب متن‎های کوتاهی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. کنترل بازی با ضربه زدن توسط انگشت بازیکن روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. در برخی موارد پیدا کردن مکان و درک هر معما کمی سخت و زمان‌بر است. به علت استفاده از زبان انگلیسی در نام اشیاء، مکالمات و برخی از نکته‎های بازی، جریان بازی می‎تواند برای بازیکنان با آشنایی کمتر به این زبان چالش‎برانگیز باشد.
  پیدا کردن اشیا و استفاده‎ از آن‎ها در جایگاه صحیح، باعث بهبود مهارت تفکر حل مسئله و تقویت هوش خلاق در بازیکنان می‎شود.
  داستان رازآلود بازی به همراه نمایش تصاویری مثل ققنوس غول پیکر نورانی و همچنین آتش‎سوزی می‎تواند موجب انتقال حس ترس و هیجان مضاعف به بازیکن شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Haunted Hotel: Phoenix است. این بازی یکی از نسخه‎های مجموعه بازی‎های Haunted Hotel است و مانند سایر نسخه‎های مجموعه بر یافتن اشیای پنهان، استفاده‎ی مناسب از آن‎ها و همچنین حل پازل‎هایی با ساختار متفاوت تکیه دارد. پازل‎هایی مثل پیدا کردن شیر آتش‎نشانی و استفاده‎ی صحیح از آن در خاموش کردن آتش‎سوزی در مراحل متفاوت بازی قرار دارند. انجام این بازی به ذهنی ماجراجو و دقت بازیکن احتیاج دارد. حل کردن معما‎ها در محیط مرموز و تخیلی بازی قدرت تفکر تحلیلی و حل مسئله کودکان و نوجوانان را به چالش می‎کشد. نکته‌های کمکی به‌صورت محدود و رایگان یا با پرداخت مبلغی و به‌صورت نامحدود در بازی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.0 iOS و در تاریخ 99/02/4 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  داستان بازی به خوبی توسط انیمیشن‎ها و تصاویر برای بازیکن روایت شده است. پازل‎ها و اشیای بازی بسیار متنوع و با رعایت جزئیات دقیقی طراحی شده‌اند. موسیقی بازی متناسب با فضای مرموز آن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‎ی کامل بازی پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان