Hearthstone

بررس متن: پرستو رحیمی

15+

نبرد استراتژیک با حریفان توسط قهرمانان با استفاده از تصاویر روی کارت‎ها

ناشر: Blizzard Entertainment , Inc سال انتشار: 2018

Hearthstone

15+

نبرد استراتژیک با حریفان توسط قهرمانان با استفاده از تصاویر روی کارت‎ها

ناشر: Blizzard Entertainment , Inc

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با تکیه‌ بر تفکر استراتژیک و تصمیم‌گیری در زمان‌های بحرانی، شانس بیشتری برای پیروزی دارد و همچنین او مفاهیم ابتدایی ریاضی همچون مقایسه، جمع و تفریق اعداد را به خصوص در مراحل بالاتر بازی و در اختیار داشتن تعداد بالای کارت ها تمرین می‌کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه‌هایی از نبرد بین بازیکن و حریف وجود دارد که با از بین رفتن کارت هرکدام صحنه‌هایی از پخش شدن خون نمایش داده می‌شود و همچنین صدا و تصاویر شخصیت‌ها و موسیقی بازی حس هیجان مضاعف را به بازیکن القا می‌کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
برخی از شخصیت‌های بازی مانند لینچن، لیوانی برای نوشیدن الکل در دست دارند. همچنین بعضی شخصیت‌ها مانند جاینا، پوشش مناسبی ندارند.
سهولت استفاده
در مرحله‎ی اول سازوکار اولیه‎ی بازی در متن‌های کوتاهی نمایش داده می‌شود، اما مسلط شدن بر آن و آموختن تمامی نکات بازی نیازمند صرف زمان بیشتری در جریان بازی است. بازی حجم بالایی دارد و وارد شدن به آن برای بار اول زمان‌بر است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی کارتی از نوع رقابتی است. بازیکن قهرمانانی را انتخاب می‎کند که هرکدام ویژگی‌ها و قدرت‌های خاصی را دارند. قدرت‎های قهرمانی شامل انواع اسلحه، جادو، مینیون و... می‎شود. بازیکن با چیدن 30 عدد از کارت‌ها به‌صورت نوبتی با حریف وارد رقابت می‌شود. در هر نوبت بازیکن 3 یا 4 عدد از کارت‌ها (بستگی به‌نوبت بازیکن) را وارد بازی می‌کند و هدف نهایی بازی از بین بردن تمامی کارت‌های حریف است. نوجوانان در کنار تقویت قدرت تمرکز، بهره‎گیری و تمرین تفکر استراتژیک می‌توانند تجربه بازی در برابر کاربران دیگر به‌صورت آنلاین و همچنین به‌صورت انفرادی را داشته باشند. بازی به نوعی در مراحل بالاتر اشاره‎ای به مفاهیم ریاضیاتی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 15.0.32826 iOS در تاریخ 98/05/13 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی از گرافیک بالایی برخوردار است. متنوع بودن شخصیت‌های بازی و تصویرسازی جذاب آنها بر زیبایی فضای بازی می‌افزاید. موسیقی و صداگذاری شخصیت‌ها کاملاً متناسب با فضای بازی است.

مصرف گرایی

شکست دادن حریف و همچنین انجام چالش‌هایی که به‌صورت روزانه و هفتگی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد باعث کسب کردن طلا یا کارت‌های بازی می‌شود. بازیکن می‌تواند با استفاده از طلاهای به‌ دست‌ آمده در داخل بازی یا پرداخت حداکثر 69.99$ اقدام به خرید کارت‌های بسیار قدرتمندتر و کمیاب‌تری کند.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و بازیکن می‌تواند با حساب کاربری فیس‌بوک یا گوگل خود وارد بازی شود. بازی لینک مستقیمی در فیس‌بوک و توییتر دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 39
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 15.0.32826
واحد پول رایگان
ناشر Blizzard Entertainment , Inc
سال انتشار 2018