Heart’s Medicine Hospital Heat

بررس متن: پرستو رحیمی

16+ 12 تا 16 با همراهی والدین

نقش‎آفرینی در نقش پزشک در یک بیمارستان

ناشر: Genies, Inc سال انتشار: 2017

Heart’s Medicine Hospital Heat

16+
12 تا 16 با همراهی والدین

نقش‎آفرینی در نقش پزشک در یک بیمارستان

ناشر: Genies, Inc

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با انواع رسیدگی‌های امدادی و پزشکی و توضیحاتی در مورد آنها در طی بازی آشنا می‌شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در قسمتی از بازی، آلیسون در آتش‌سوزی مهیبی که در بیمارستان رخ‌داده است گرفتار می‌شود و در حین فرار برای نجات مادرش مجبور به جراحی مغز مادر خود در میان شعله‌های آتش می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
رابطه آلیسون و همکار او کانر یک رابطه عاشقانه است که از ابتدا در بازی نقشی پررنگ دارد صحبت‌هایی با استفاده از کلمات عاشقانه بین آنها تبادل می‌شود و صحنه‌هایی مانند بغل کردن و بوسیدن در بازی وجود دارد. آلیسون با همکار دیگری درگذشته در ارتباط بوده است که او نیز در همان بیمارستان مشغول به کار است و سعی در برگرداندن آلیسون به رابطه دارد صحنه‌هایی از برخورد میان کانر و او وجود دارد.
سهولت استفاده
بازی کنترل ساده‌ای دارد تمامی نکات بازی با قرار گرفتن متن‌هایی در بازی به بازیکن نمایش داده می‌شود و همچنین در شرایطی مانند گچ گرفتن بیماران نحوه کار در انیمیشنی کوتاه آموزش داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در نقش پزشکی به نام آلیسون وارد بازی می‌شود و ماجرای درام و روابط عاشقانه‎ای با یکی از همکاران خود در بیمارستان را در کنار مسئولیت‌های پزشکی خود تجربه می‌کند. محل کار او در بیمارستانی شکل می‎گیرد و در طول بازی انواع فعالیت‎های پزشکی همچون گچ گرفتن دست یا پای بیماران، وصل کردن کپسول اکسیژن به آنها، معاینه توسط گوشی پزشکی و جراحی بیماران را انجام می‎دهد و آنها را مداوا می‌کند. درمان بیماران به معنای گرفتن و الماس و سکه‌های بیشتر برای ارتقای وسایل بیمارستان و خرید تجهیزات جدید است. بازیکن باید به‌خوبی زمان را مدیریت کند، در غیر این صورت بیمار را از دست می‌دهد و امتیاز منفی کسب می‌کند. به غیر از مراحل اصلی بازی، مراحلی (مرتبط با فضای بیمارستانی و پزشکی) نیز در بازی وجود دارد که بازیکن با عبور از آنها می‌تواند الماس‌های بیشتری به دست آورد و از آن برای تزیین اتاق آلیسون استفاده کند. سرعت عمل نقش مهمی در این بازی دارد و برای علاقه‌مندان به رشته پزشکی می‌تواند بسیار جالب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوص را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 5.5 iOS در تاریخ 98/04/24 نوشته‎شده است.

کیفیت

طراحی عالی محیط بیمارستان، تنوع بیماران و بیماری‌ها، صداگذاری جذاب و داستان درگیر کننده، باعث زیباتر شدن محیط بازی می‌شود.

مصرف گرایی

در ورود به هر مرحله چندین ویدیوی تبلیغاتی پخش می‌شود که برای دانلود شدن هرکدام زمان نسبتاً زیادی صرف می‌شود با پرداخت ماهیانه 12.99$ می‌توان بازی را ارتقا داد و تبلیغات را حذف کرد و 31 مرحله اضافی نیز به مراحل درون بازی اضافه می‌شود.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است. بازی لینک فیس بوک خود را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. بخشی نیز برای دعوت دوستان به بازی وجود دارد که در این نسخه این گزینه غیرفعال بوده است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 53
حداقل نیازمندی اندروید 4.0.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 5.5
واحد پول رایگان
ناشر Genies, Inc
سال انتشار 2017