Heart’s Medicine Hospital Heat

thumbnail
۱۶ سال به بالا
۱۲ تا ۱۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نقش‎آفرینی در نقش پزشک در یک بیمارستان

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  رابطه آلیسون و همکار او کانر یک رابطه عاشقانه است که از ابتدا در بازی نقشی پررنگ دارد صحبت‌هایی با استفاده از کلمات عاشقانه بین آنها تبادل می‌شود و صحنه‌هایی مانند بغل کردن و بوسیدن در بازی وجود دارد. آلیسون با همکار دیگری درگذشته در ارتباط بوده است که او نیز در همان بیمارستان مشغول به کار است و سعی در برگرداندن آلیسون به رابطه دارد صحنه‌هایی از برخورد میان کانر و او وجود دارد.
  بازی کنترل ساده‌ای دارد تمامی نکات بازی با قرار گرفتن متن‌هایی در بازی به بازیکن نمایش داده می‌شود و همچنین در شرایطی مانند گچ گرفتن بیماران نحوه کار در انیمیشنی کوتاه آموزش داده می‌شود.
  بازیکن با انواع رسیدگی‌های امدادی و پزشکی و توضیحاتی در مورد آنها در طی بازی آشنا می‌شود.
  در قسمتی از بازی، آلیسون در آتش‌سوزی مهیبی که در بیمارستان رخ‌داده است گرفتار می‌شود و در حین فرار برای نجات مادرش مجبور به جراحی مغز مادر خود در میان شعله‌های آتش می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در نقش پزشکی به نام آلیسون وارد بازی می‌شود و ماجرای درام و روابط عاشقانه‎ای با یکی از همکاران خود در بیمارستان را در کنار مسئولیت‌های پزشکی خود تجربه می‌کند. محل کار او در بیمارستانی شکل می‎گیرد و در طول بازی انواع فعالیت‎های پزشکی همچون گچ گرفتن دست یا پای بیماران، وصل کردن کپسول اکسیژن به آنها، معاینه توسط گوشی پزشکی و جراحی بیماران را انجام می‎دهد و آنها را مداوا می‌کند. درمان بیماران به معنای گرفتن و الماس و سکه‌های بیشتر برای ارتقای وسایل بیمارستان و خرید تجهیزات جدید است. بازیکن باید به‌خوبی زمان را مدیریت کند، در غیر این صورت بیمار را از دست می‌دهد و امتیاز منفی کسب می‌کند. به غیر از مراحل اصلی بازی، مراحلی (مرتبط با فضای بیمارستانی و پزشکی) نیز در بازی وجود دارد که بازیکن با عبور از آنها می‌تواند الماس‌های بیشتری به دست آورد و از آن برای تزیین اتاق آلیسون استفاده کند. سرعت عمل نقش مهمی در این بازی دارد و برای علاقه‌مندان به رشته پزشکی می‌تواند بسیار جالب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوص را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 5.5 iOS در تاریخ 98/04/24 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  طراحی عالی محیط بیمارستان، تنوع بیماران و بیماری‌ها، صداگذاری جذاب و داستان درگیر کننده، باعث زیباتر شدن محیط بازی می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در ورود به هر مرحله چندین ویدیوی تبلیغاتی پخش می‌شود که برای دانلود شدن هرکدام زمان نسبتاً زیادی صرف می‌شود با پرداخت ماهیانه 12.99$ می‌توان بازی را ارتقا داد و تبلیغات را حذف کرد و 31 مرحله اضافی نیز به مراحل درون بازی اضافه می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است. بازی لینک فیس بوک خود را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. بخشی نیز برای دعوت دوستان به بازی وجود دارد که در این نسخه این گزینه غیرفعال بوده است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۵.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Genies, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان