Heat Pad - Relaking Heat Sensitive Surface

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کشیدن طرح‎های گوناگون بر رو صفحه‎ای حساس به گرمای نوک انگشتان

سال: 2011
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  توضیحی مبنی بر چگونگی انجام بازی وجود ندارد اما فضای ساده‎ی بازی حتی بازیکنان تازه‎کار را نیز به سرعت با سازوکار برنامه آشنا می‎کند.
  کودک می تواند با خلق طرح‎هایی به صورت آزادانه بر روی خلاقیت خود تمرکز کند و همچنین فضای آرام و سرگرم‎کننده‎ی بازی به افزایش قدرت تمرکز و آرامش او کمک خواهد کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی به گرمای نوک انگشتان بازیکنان واکنش نشان می‎دهد. کودک با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه‎ی بازی می‎تواند تصاویر بدیع و جالبی خلق کند. بازی در حالت‎های متفاوت گرما، شعله، فانتزی، آسمان، آهن، روح، درخشش و جزیره به صورت رایگان قابل انجام است که هر کدام در تماس انگشت تصاویر و رنگ‎های پس‎زمینه‎ی گوناگون و منحصر به فردی ایجاد می‎کنند. امکان پیوستن به کاربران دیگر در سراسر جهان نیز وجود دارد اما در نسخه‎ی بررس‎شده این امکان غیر فعال بوده است. این بازی در جهت کاهش اضطراب کودکان به خصوص کودکان اوتیسم تهیه شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.1 iOS در تاریخ 98/09/11 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی در محیط‎های زیبا با تم متنوع تصویرسازی شده است. موسیقی متن آرامش‎بخش و مشابه با موسیقی‎های مناسب مراقبه است. امکان انجام تغییراتی همچون قطع کردن صدای موسیقی نیز در بازی وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در صفحه ابتدایی بازی وجود دارد. برای خارج کردن تمامی حالات از قفل و حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 1.39 $ لازم است.

  نیازهای ویژه

  بازی برای استفاده کودکان مبتلا به اوتیسم مفید است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای ارتباط با دیگر کاربران در بازی دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Padadaz SARL
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان