Heavens Above

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
رصد اجرام آسمانی و افزایش دانش در مورد ستارگان و علم نجوم
سال: 2013
  بررس متن: گلاره اسلامی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تمام محتوای برنامه به زبان انگلیسی است و بازیکن توانایی خواندن متن به زبان انگلیسی را داشته باشد. ساختار برنامه ساده و بدون پیچیدگی است.
  کودکان و نوجوانان می‌توانند از طریق این برنامه موقعیت اجرام آسمانی اعم از ستارگان، سیاره‌ها و صور فلکی را پیدا کند. به‌علاوه می‌توانند ماهواره‌ها و ایستگاه‌های فضایی را رصد کند و زمان عبور آنها از آسمان بالای سرش آگاه شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این برنامه فرصتی برای آشنایی با اجرام آسمانی و صور فلکی، ردگیری ماهواره‌ها و دیدن انعکاس نور خورشید است که برای علاقه‎مندان به موضوع ستاره‎شناسی و نجوم بسیار جذاب خواهد بود. این برنامه از طریق تشخیص موقعیت جغرافیایی کاربر می‌تواند آسمان بالای سر او و همچنین اجرام شناور در آن را به کاربر نشان دهد. اجرامی مانند سیاره‌ها، ستاره‌ها، صور فلکی و ماهواره‌هایی که در آسمان بالای موقعیت مکانی کاربر وجود دارند. همچنین قادر است زمان عبور ماهواره‌ها از آسمان محل موقعیت بازیکنان و یا وقوع انعکاس احتمالی نور خورشید در ماهواره‌ها را (از زاویه‌ی دید بازیکن) در یک جدول زمان‌بندی پیش‌بینی کند و زمان‌های مزبور را در اختیار بازیکن قرار دهد. استفاده از برنامه بسیار آسان است و نیاز به سواد انگلیسی دارد. اگر GPS (موقعیت مکانی) دستگاه روشن باشد، می‌توان از طریق تشخیص موقعیت، ارزیابی‌های دقیق‌تری داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه‌ی 1.62 Android در تاریخ 97/09/10 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  رنگ مشکلی به‌عنوان نمادی از سیاهی شب در تمام بخش‎های برنامه قرار دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  به علت اتصال دائمی به اینترنت تبلیغات بنری دائماً در پایین صفحه‌نمایش داده می‎شوند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  بازی در تمام مدت به اینترنت باید متصل باشد و برای استفاده کامل از برنامه دادن دسترسی به موقعیت مکانی اجباری است.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۶۲
  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
  سال انتشار ۲۰۱۳