Hello Crazy Neighbor

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کاوش در محیط خانه‎ای مرموز به همراه تلاش برای مخفی ماندن

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان بازی مشابه با بازی قایم باشک در دنیای واقعی است که می‎تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  شرح ماموریت‎ها و چگونگی بازی توسط متن‎های کوتاهی در اختیار بازیکن قرار داده می‎شود. کنترل شخصیت توسط لمس صفحه بازی انجام می‎شود که در بسیاری از موارد شخصیت با تأخیر به فرمان بازیکن پاسخ می‎دهد و حرکت او با کندی همراه است. تبلیغات بسیاری شامل فیلم‎ها و بنر‎های تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد.
  کاوش در محیطی رازآلود و یافتن اشیا برای حل معماها، موجب بهبود تفکر حل مسئله و همچنین تقویت قدرت تخیل در بازیکنان خواهد شد.
  در صورت دیده شدن شخصیت بازیکن توسط همسایه صدای نفس شخصیت بلند‌تر می‌شود که نشان‎دهنده‌ی ترس او است. تصویر شخصیت منفی که مردی درشت هیکل است می‎تواند موجب ترس برخی کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی در رابطه با یافتن حقیقت راجع به همسایه‌ای مشکوک است و بازیکن باید این کار را با گشتن در خانه‌ی او و کشف مدارکی برای اثبات گناه‌کاری‌اش انجام دهد. بازیکن در نقش پسر کوچکی قرار می‌گیرد که باید با گشتن در محیط خانه‌ی همسایه‌اش و حل کردن معماهایی چون یافتن کلید برای ورود به اتاق‌های مختلف، مراحل را پیش ببرد. ضمن این که تلاش کند تا در این حین توسط شخص همسایه دیده نشود. در صورت رخ دادن این اتفاق، بدون نمایش هیچ گونه صحنه‌ی خشونت‌آمیز، مرحله را می‌بازد. ساختار بازی بسیار شبیه به بازی Hello neighborاست و اگرچه داستان آن تا حدی اضطراب‎آور است اما مراحل تنها مبتنی بر یافتن اشیا در نقاط مختلف خانه برای حل معماها هستند که می‎تواند توانایی تفکر حل مسئله را در بازیکنان به چالش بکشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.0.1 iOS در تاریخ 98/12/7 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی طراحی ساده‎ای دارد و خلاقیت و رعایت جزئیات در تصویرسازی‌های آن به ندرت دیده می‎شود. گاهی اوقات شخصیت منفی بازی حتی با دیدن شخصیت بازیکن هیچ‎گونه واکنشی نشان نمی‎دهد که ضعف بازی را در بخش فنی آن نمایش می‎دهد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 1.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد که بازیکن می‌تواند عضو آن شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۰.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Ghulam Mustafa
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان