Hello Kitty Dream Café

thumbnail
۹ سال به بالا
۷ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به کیتی برای اداره‎ی کافه کوچکش و باز کردن شخصیت‎های جدید

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  دنیای کیتی جهانی از حیوانات سخن‎گو با رفتار انسانی است که کودکان را به وجد می‎آورد. کودکان در دنیای کیتی با دوستان او آشنا می‎شوند، کافه را اداره می‎کنند و در زندگی کیتی نقش ایفا می‎کنند.
  یکی از میزهای سفارش مربوط به انواع نوشیدنی بوده که با تصویر گیلاس‎های نوشیدنی‎های الکلی نمایش داده می‎شود.
  مفاهیم و روش انجام بازی باوجود عکس‎های متنوع بسیار ساده و قابل‌درک‎ به نظر می‎آیند، اما باوجود تمام پیچیدگی‌های ظاهری و گزینه‎های درهم داخل بازی تمرکز بر روی محتوای اصلی و حرکات دشوار است. گزینه‌های بازی بدون قاعده‎ای مشخص در منوی اصلی پراکنده‌شده‌اند و در عین حال که مانع از ایجاد تمرکز می‎شوند بر روی کاهش میزان کنترل نیز تاثیرگذاراند.
  کودکان در این بازی مدیریت زمان و انجام فعالیت‎های به‌صورت موازی را تمرین می‎کنند. کودکان در این بازی به اهمیت همکاری کردن و کمک به یکدیگر پی می‎برند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کیتی گربه‎ای با پاپیون قرمز تصمیم دارد تا کافه رؤیایی را راه‌اندازی کند. در این مسیر بازیکنان به کیتی در اداره کافه و پیشرفت آن کمک می‎کنند. در این بازی مشتریان بعد از وارد شدن و ارائه سفارش خود، کنار میز مناسب قرار می‎گیرند و بعد از تحویل گرفتن غذای موردنظرشان هزینه خدمات را پرداخت می‎کنند. کودکان در این بازی مسئولیت جابه‎جایی مشتریان و خدمت‎رسانی به آن‎ها را بر عهده دارند به علت سرعت بالای بازی و پیچیدگی‎های ظاهری و گرافیکی انجام بازی در طولانی‌مدت ممکن است طاقت‎فرسا و خسته‌کننده به نظر آید، اما تغییرات محیط کافه و به دست آوردن شخصیت‎های جدید به‌خصوص باری کودکان علاقه‎مند به مجموعه کیتی بسیار جذاب خواهد بود. تبلیغات تصویری و قابلیت اتصال به Facebook در بازی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 2.1.5 iOS در تاریخ 97/04/19 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های بازی حیواناتی با لباس‎های رنگی‎اند که با ظاهر کودکانه‎ی خود رد کافه ظاهر می‎شوند. گرافیک بازی دو بعدی و رنگارنگ بوده که به علت شلوغی بیش از حد گزینه‎های و تزئینات صفحه مانع از درک صحیح از جریانات بازی می‎شود. جایگاه به هم ریخته‎ی گزینه‎‏های داخل بازی و درهم رفتن رنگ‎ها باعث برهم کنترل کامل بر روی بازی می‎شود. موسیقی بازی آرام بدون هیجان و یکنواخت است که با سرعت بسیار بالای حرکات و عکس‎العمل سریع فرایند بازی تناقض ایجاد می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش الماس‎ها، قلب‎ها و سکه‎های بسته‎های خرید درون برنامه متنوعی از 1.99 دلار تا 99.99 دلار وجود دارد. تبلیغات تصویری در صورت اتصال به اینترنت در میانه بازی نمایش داده می‎شود. این بازی کودکان را به دنیای کیتی دعوت می‎کند و با حس وابستگی به محصولات این مجموعه را تقویت می‎کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با شبکه اجتماعی Facebook برای یافتن دوستان و برقراری ارتباط با آن‎ها در منوی اصلی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Sanrio Digital Europe
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان