Hex Commander: Fantasy Heroes

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

فرماندهی لشکر سربازان در جنگ‌های دنیای فانتزی اشرار

ناشر: Home Net Games سال انتشار: 2017

Hex Commander: Fantasy Heroes

12+

فرماندهی لشکر سربازان در جنگ‌های دنیای فانتزی اشرار

ناشر: Home Net Games

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
افکت‌های صوتی بازی و همچنین صدای فرمانده‎ می‌تواند برای کودکان حساس قدری آزاردهنده باشد اما صحنه‌های خونریزی و جراحت در بازی دیده نمی‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی شکل اجرای دشواری ندارد اما توضیحات مبهم ابتدا بازی اندکی باعث سردرگمی خواهد بود. بازیکن باید در هر نبرد طبق فرمان فرمانده اصلی سربازان خود را به محل حمله منتقل کند و به نحوی آنها را اطراف دشمن بچیند تا موفق به از بین بردن آنها شود. این در مراحل اول پیچیده و نامفهوم است اما با انجام چند مرحله قابل درک و ساده‌ خواهد شد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی دارای ساختاری جنگی و نظامی است که بازیکن در آن نقش یک فرمانده نظامی را ایفا می‎کند. برخلاف سایر بازی‌های جنگی این بازی پویایی و تحرکت زیادی ندارد. بازیکن که فرماندهی تعدادی سرباز را برعهده دارد خود تحت فرمان یک نظامی ارشد است و باید دستورات او را اجرا کند این فرمانده در حقیقت مانند راهنما به بازیکن دستور می‎دهد تا سپاه خود را به کدام بخش ببرد و به چه کسانی حمله کند. این نبرد‌ها در محیط‌های مختلفی از شهرها، خیابان‌ها، قلعه و یا جنگل‌ها انجام می‎شوند. شخصیت اصلی بعد از گرفتن دستور از فرمانده باید تک به تک سربازان خود را حرکت دهد. هر سرباز مجاز است تا مسیرهای مشخصی را طی کند. مسیر حرکت‌های مجاز هر سرباز به ‌صورت شکل‌های شش وجهی روی زمین نمایان می‌شوند و بازیکن با انتخاب بهترین مسیر، به هدف اصلی نزدیک می‎شود. روند کند بازی و حرکت یکنواخت سربازان محتوای برنامه را از هر نوع هیجانی دور کرده است. بازیکن باید دائماً به نوشته‌های فرمانده عمل کند و سربازان را به این‌سو و آن‌سو حرکت دهد. درنهایت بازیکن به همراه لشکریان خود در سطح صحنه نبرد می‌چرخد و با دشمنان درگیر می‌شود تا منطقه را پاک‌سازی کرده و یا توسط دشمن شکست‌خورده و از بین بروند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی ۴.۶ Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر این بازی کیفیت متوسطی دارند. به علت زاویه دید از بالا چهره افراد به وضوح دیده نمیشود و این باعث شده تا صحنه‌ها نیز از جزئیات بسیار کمی برخوردار باشند. شکل یکنواخت و حرکت کند سربازان و نبود هیجان در بازی می‌تواند بازیکن را به‌ سرعت از ادامه دادن منصرف کند.

مصرف گرایی

برای دست‌یابی به برخی امکانات بازی قابلیت خرید درون برنامه‌ای قرار داده‌شده است و در صورت اتصال به اینترنت نیز تبلیغاتی به نمایش درمی‌آید.

حریم خصوصی

بازی در ابتدا درخواستی مبنی بر پذیرفتن قوانین و مقررات حریم خصوصی می‌دهد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 73
نسخه تست شده روی اندروید 4.6
حداقل نیازمندی اندروید 4.1
واحد پول رایگان
ناشر Home Net Games
سال انتشار 2017