Hide Online - Hunters vs Props

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تجربه‌ی آنلاین بازی قایم باشک

سال: 2018
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی همانند بازی قایم باشک طراحی شده و حس و حال بازی کردن را تداعی می‌کند که در دنیای کودکی معنی‌دار است.
  بازی دارای بخش آموزشی مفصلی است که به طور عملی روش انجام بازی و قوانین آن را آموزش می‌دهد. بازیکن چه در نقش شکارچی و چه در نقش اشیا باید هوشیار باشد و با سرعت خیلی زیادی تعقیب و گریز را انجام دهد این روند در ابتدا ممکن است سخت باشد اما به مرور و با صرف زمان در بازی برای بازیکن ساده خواهد شد.
  بازی نیاز به سرعت عمل زیاد برای فرار کردن یا شلیک کردن به حریف دارد. برای پنهان شدن نیز بازیکن باید تحلیلی از محیط‌ها و فضاهای خالی قابل استتار برای خود داشته باشد و برای انتخاب بهترین‌ها استراتژی داشته باشد.
  هیجان بسیار زیادی در بازی حاکم است علاوه بر آن کشتن اشیا با تیربار و گلوله، صدای شلیک تیر و منفجر شدن آن‌ها نیز می‌تواند حس خشونت و ترس را به بازیکنان منتقل کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نوعی از بازی کلاسیک قایم باشک است که به شکلی فانتزی و دیجیتال بازآفرینی شده است. بازی در محیطی شبیه به یک مدرسه‌ی بسیار بزرگ با اتاق‌ها، کلاس‌ها، غذاخوری، زمین ورزشی و … اجرا می‌شود و تمام شرکت‌کنندگان آن، واقعی هستند. کاربران آنلاین بازی به دو گروه اشیا و شکارچیان تقسیم شده و سپس بازی آغاز می‌شود. در دسته‌بندی اشیا، بازیکن نقش یک شیئ مثل کیف، میز کامپیوتر یا حتی همبرگر و نوشابه را بازی می‌کند. او باید طوری در اتاق‌ها پنهان شود که شکارچیان متوجه او نشوند تا بتواند جان سالم به در ببرد. اما هر شیئ فقط مدت کوتاهی می‌تواند پنهان بماند چون بعد از چند ثانیه او به طور خودکار شروع به آواز خواندن با صدایی بلند می‌کند و باعث جلب توجه‌ی شکارچیان شده و باید به سرعت حرکت کند تا از آن‌ها پنهان شود. اما شکارچیان انسان‌هایی اسلحه به دست هستند که اشیا را نشانه گرفته و تا نابودی آن‌ها به سمتشان شلیک می‌کنند. این بازی فضایی سرگرم‌کننده دارد اما به دلیل مهیج بودن زیاد و وجود اسلحه و تیراندازی می‌تواند برای کودکان کم‌سن مناسب نباشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی4.7.1 Android در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۸ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی طراحی سه ‌بعدی و امکان دید ۳۶۰ درجه دارد. بازیکنان باید با سرعت زیادی حرکت کنند تا گیر نیفتند بنابراین ویژگی‌های نرم‌افزاری بازی اهمیت زیادی پیدا می‌کند که البته تمام حرکت‌ها در این بازی بدون ایراد و روان انجام می‌شود. محیط وسیعی برای بازی طراحی شده که شکل کارتونی آن و متحرک بودن و رفتارهای بعضی از اجزایش جالب هستند. به طور مثال تصویری از همبرگرها، نوشابه‌ها، میز و صندلی‌های درحال دویدن و آواز خواندن دیده می‌شوند. موسیقی هیجانی در پس‌زمینه وجود دارد تا مناسب موضوع تعقیب و گریز باشند و اشیای پنهان‌شده هم پس از چند ثانیه با صدای بلند اُپرا می‌خوانند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای شروع هر بازی همچین استفاده از اسلحه‌ها و اشیای جدید باید امتیازاتی پرداخت که به کمک خرید درون ‌برنامه‌ای هم امکان تهیه‌ی آن وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی در حالت آنلاین اجرا می‌شود و در ابتدا باید با قوانین حریم خصوصی آن موافقت کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۴.۷.۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر HitRock Games
  سال انتشار ۲۰۱۸
  دستگاه های سازگار Android، iPad، iPhone، iPod Touch
  طبقه بندی اکشن