Hill Climb Racing

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رانندگی بی‎انتها برای کسب بیشترین امتیاز بدون چپ کردن ماشین

سال: 2012
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کنترل کردن ماشین به‌خودی‌خود بسیار ساده است، اما هدایت آن با توجه به نوع موتور آن بسیار سخت است. بازیکن با فشار پدال ترمز و گاز ماشین را کنترل می‎کند، ولی نوع تپه‎ها و شتاب ماشین باعث از دست دادن کنترل ماشین می‎شود. استفاده از ترمز بیش‌ازحد احتمال چپ کردن ماشین را بالا می‎برد و بهتر است که بازیکن کنترل را بیش‎تر با پدال گاز داشته باشد ولی مهم‎ترین عامل رسیدن به حد تعادل بین ترمز و گاز است.
  ماشین بدون انکار درنهایت هر دور مسابقه چپ می‎کند که درنتیجه آن صدای شکسته شدن استخوان به گوش می‎رسد و صدا ناشی از نمایش شکسته شدن گردن (یا استخوان دیگر) راننده است، که پس‌ازآن راننده بدون حرکت همانند مرده‎ها نقش بر زمین می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  مسابقه بالا رفتن از تپه بر اساس قوانین فیزیکی است که بازیکنان تلاش می‎کنند به‌سرعت و تا جایی که می‎توانند بدون توقف به بازی ادامه دهند. چالشی‎ترین بخش بازی جلوگیری از چپ کردن ماشین در حین حرکت است و تپه‎های پرفراز و نشیب ناجای ممکن این کار را دشوار می‎کنند. اگرچه با استفاده از قوانین فیزیک می‎توان تا حدودی کنترل ماشین را در دست داشت، ولی این کار بیشتر بر روی شانس قرار دارد. مشکلات فنی برنامه ازجمله شتاب گرفتن‎های بی‎مورد و ناگهانی ماشین درنهایت بردن و ادامه مسیر در طولانی‌مدت را تبدیل به کاری طاقت‎فرسا می‎کند. زمانی که راننده همراه با ماشین چپ می‎کند به‌طور واضح صدای شکسته شدن استخوان بدن به گوش می‎رسد و بازی به پایان می‎رسد. در این بازی خرید سکه بیشتر به‌صورت خرید درون برنامه وجود دارد. تعدادی تبلیغ به ‌صورت ویدیویی در این بازی نمایش داده می‎شود که به علت محتوای نامناسب برخی از تبلیغات استفاده از بازی برای کودکان زیر 10 سال توصیه نمی‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه 1.33.2 Android در تاریخ 96/06/18 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی از چه ازنظر گرافیکی هیچ جذابیت و برتری ندارد (گرافیک کاملاً ابتدایی دارد) و صداگذاری آن نیز هیچ انگیزشی ایجاد نمی‎کند. موسیقی متن تکراری و یکنواخت برنامه بیشتر محتوای ساده‎ی بازی را بیشتر کسل‌کننده کرده است. شکل اغراق‌شده موتور ماشین بازی را چالش آور کرده، اما غیرممکن نکرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکنان می‎توانند با استفاده از خرید درون برنامه سکه‎ی خود را افزایش دهند و با استفاده از آن ماشین را به‌روز رسانی کنند. بازیکن از سکه‎ها برای خرید ماشین جدید، محیط تازه و تجهیزات ماشین استفاده می‎کند. همچنین بنر تبلیغاتی در صفحه منو بازی نمایش داده می‎شود. در بالای صفحه در بخش خرید دکمه‎ای برای مشاهده تبلیغ و گرفتن 15000 سکه وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در بالای صفحه بخشی برای اتصال به Facebook وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۳۳.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Fingersoft
  سال انتشار ۲۰۱۲
  ارز رایگان