Hillside Drive – Hill Climb

بررس متن: حامد داوری

8+

رانندگی در مسیر‎های مختلف با هدف پیمودن بیشترین مسافت و صرفه‎جویی در مصرف سوخت

ناشر: Dreamy Dingo سال انتشار: 2020

Hillside Drive – Hill Climb

8+

رانندگی در مسیر‎های مختلف با هدف پیمودن بیشترین مسافت و صرفه‎جویی در مصرف سوخت

ناشر: Dreamy Dingo

سال انتشار: 2020

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
اگر ماشین بازیکن بدون سقف باشد و در هنگام پرش از تپه‎ها موفق به هدایت مناسب آن نشود راننده با حالتی دلخراش با سر به زمین می‎خورد. در صورت زیاد بودن سرعت در هنگام مواجه با پیچ‎ها ماشین به پایین سقوط می‎کند اما هیچ تصویری از خرابی ماشین یا جراحت راننده نمایش داده نمی‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی دارای پیچیدگی‎هایی است اما درک چگونگی انجام آن دشواری خاصی ندارد. در ابتدا استفاده از گاز و ترمز برای حرکت دادن ماشین آموزش داده می‎شود. در هنگام رسیدن به تپه‎ها با نگه داشتن گاز ماشین معلق می‎زند و صحنه‎های زیبایی را خلق می‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی هیجانی به عنوان رانند‎ه‎ی یک وسیله‎ی نقلیه از جاده‎ها عبور می‎کند. او هر مرحله را با رسیدن به انتهای جاده به پایان می‎رساند یا موفق به تمام کردن مسیر نمی‎شود و تنها رکوردی به ثبت می‎رساند. بازیکن با لمس گاز و ترمز ماشین را حرکت می‎دهد اما در عین حال باید نهایت صرفه‎جویی را در مصرف بنزین نیز داشته باشد. گاز دادن زیاد باعث افزایش مصرف بنزین و در نتیجه کار نکردن ماشین می‎شود که می‎تواند الگویی برای بهبود مصرف سوخت محسوب شود. ماشین می‎تواند از تپه‎های مسیر بازی بپرد و حرکات نمایشی انجام دهد البته باید یک چرخش کامل 360 درجه‎ای در آسمان انجام دهد در غیر این صورت سقوط می‎کند و بازیکن بازنده خواهد شد. بازیکن در طول مسیر گالن‎های بنزین و سکه‎هایی دریافت می‎کند. با صرف سکه‎ها بخش‎های متفاوت ماشین مثل قدرت موتور، تحمل کمک فنر‎ها و قدرت لاستیک به‎روزرسانی و قوی‎تر می‎شوند. ماشین‎های بسیار متنوعی در بازی قرار دارند که در مراحل متفاوت امکان تغییر آن‎ها وجود دارد. راندن ماشین در پس‎زمینه‎ی زیبای بازی به طور حتم برای علاقه‎مندان به بازی‎های ماشین‎سواری جذاب خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 0.6.9.2-45 در تاریخ 99/07/09 نوشته شده است.

کیفیت

تصاویر پس‎زمینه‎ی بازی دو بعدی هستند و کیفیت بسیار خوبی دارند. در طراحی تصاویر از طیف رنگی منحصر‎به‎فردی استفاده شده است. جزئیات متنوعی مانند رانندگی در مزرعه و کوهستان نیز در بازی تصویر‎سازی شده است. ماشین بازیکن در گاراژی وجود دارد او می‎تواند نوع آن را تغییر دهد یا از وسایل گاراژ استفاده کند و ماشین را قدرتمندتر کند و حتی رنگ آن را عوض کند. موسیقی بازی مهیج و متناسب با جو هیجانی بازی است.

مصرف گرایی

این بازی خرید درون برنامه‎ای دارد.

حریم خصوصی

در ابتدا بازی درخواست اجازه‎ی دسترسی به عکس‎ها و فایل‎های دستگاه هوشمند بازیکن را دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 67
نسخه تست شده روی اندروید 0.6.9.2-45
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 10.0 و بالا تر
واحد پول رایگان
ناشر Dreamy Dingo
سال انتشار 2020