Hokm+

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تلاش برای برد در هر دور بازی با توجه به ارزش عددی هر یک از کارت‎ها در قالب بازی کارتی حکم

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با انتخاب و کشیدن کارت مورد نظر با انگشت روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. توجه به بازی حریفان و تسلط بر قوانین بازی موجب افزایش مهارت بازیکن در بازی خواهد‎ شد. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی حکم از نوع بازی‎های کارتی است که در گروه‎های چهار نفره انجام می‎شود. اساس برد آن در هر دور بازی کسب امتیاز هفت و برنده‎ی نهایی بر بردن هفت دور از بازی استوار است. کارت‎ها با توجه به حکم هر دور از بیازی و شماره‎ی خود دارای ارزش‎های متفاوتی هستند به طور مثال عدد سه از ارزش بالاتری نسبت به عدد دو برخوردار است. بازیکنان با قرار دادن کارت‎هایی با ارزش بیشتر نسبت به کارت‎های حریف، برنده‎ی هر دست از بازی خواهند ‎شد. اگرچه جریان بازی تا حد زیادی مبتنی بر شانس است اما بازیکنان جهت افزایش شانس برد نیاز به دقت و تمرکز به روند بازی دارند. بازیکنان می‎توانند دوستان خود را با ارسال لینک بازی از طریق پیام کوتاه یا دیگر شبکه‎های پیام‎رسان به بازی دعوت کنند و بازی گروهی انجام دهند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 4.9 iOS در تاریخ 99/03/17 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  در تمامی مراحل، بازی از تصویر پشت‏زمینه و تعدادی کارت‎ به همراه صدای انداخته شدن کارت تشکیل شده ‎است. بازی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل انجام است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات در بازی پرداخت مبلغ 1.39$ لازم است.

  دنیای واقعی

  این بازی در دنیای واقعی و با داشتن کارت‎های مربوطه قابل انجام است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای قرار‎گیری در بازی گروهی و دیگر کاربران دسترسی به اینترنت نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر Babak Bostan
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان