Hole.io

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

بلعیدن هر آنچه سر راه قرار می‎گیرد برای فرار از چاله‎های بزرگ‎تر

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی بدون آموزش قوانین و روش انجام آغاز می‎شود که شروع بازی را کمی دشوار می‎کند. درنهایت بعد از درک هدف بازی، جریان فرار و گرفتن به‌صورت موازی به وقوع می‎پیوندد. در برخی از بخش‎ها، تصاویر ساختمان‎ها دید بازیکن را کور می‎کنند و درنتیجه کنترل بازی با دشواری همراه می‎شود اما درنهایت بعد از یادگیری کنترل چاله، چالش بازی کاهش می‎یابد.
  انسان‎ها، وسایل داخل خیابان، ماشین‎ها و درنهایت تمام ساختمان‎ها در چاله‎های بزرگ و کوچک محو می‎شود و سرنوشتشان مشخص نیست. انسان‎ها دائماً در حال فرار کردن و فریاد زدن‎اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی با ساختاری مشابه به بازی Agar.io در فضای یک شهر کوچک رخ می‎دهد و مدت‌زمان دو دقیقه برای هر بار انجام بازی اختصاص داده می‎شود. در این مدت‌زمان مشخص، نوجوانان با بلعیدن هر شی‌ء یا انسان در سطح شهر، چاله‎‎ی خود را بزرگ‎تر می‎کنند تا درنهایت به چاله‎ای عظیم برسند که قابلیت بلعیدن سایر چاله‎های کوچک‎تر و ساختمان‎ها را داشته باشد. در انتهای بازه زمانی چاله‎ای که بیشترین اندازه را داشته باشد در صدر جدول قرار می‎گیرد و به ترتیب جایگاه سایر چاله‎های مشخص می‎شود. بازی قابلیت اجرا به‌صورت رودررو با دوستان را نیز فراهم کرده است که با استفاده از بلوتوث دستگاه میسر می‎شود. فضای بازی شاد و در عین حال پر از تنش و استرس برای بقای چاله و بلعیدن انسان‎ها است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.1.2 iOS در تاریخ 97/04/06 بعد از اتمام 7 دور از بازی نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک دو بعدی با رنگ‎ها متنوع و روشن فضای یک شهر کوچک در کنار آب را ساخته است. داخل شهر انواع ساختمان درمانی، آموزشی، اداری و … قرار دارد و افراد به علت فرار از چاله‎ها تنش و اضطراب دارند. با بزرگ شدن چاله نمای قابل‌مشاهده بزرگ‎تر می‎شود و کنترل بهتری بر روی صفحه‎ی نمایش به وجود می‎آید. موسیقی بازی یکنواخت و بی‌تأثیر بر جریان بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات تصویری در میانه بازی نمایان می‎شوند که با پرداخت 2.99 دلار قابلیت حذف شدن دارند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای ورود به بخش بازی با دوستان باید بلوتوث دستگاه روشن باشد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان