Hoop Stack

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پازل قرار دادن حلقه‎ها بر روی میله بر اساس رنگ هر یک

سال: 2020
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با کشیدن انگشت کودک روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. با بالاتر رفتن مراحل، تعداد میله‎ها و حلقه‎ها افزایش پیدا می‎کند که درک و انجام بازی ممکن است برای کودکان چالش‎برانگیز باشد و همراهی والدین با کودک مفید است.
  تغییر جایگاه حلقه‎های رنگی روی میله‎ها و قرار دادن آن‎ها روی یکدیگر بر اساس رنگ‎های مشابه ساختار پازلی داشته و باعث بهبود مهارت تفکر حل مسئله در کودکان خواهد‎شد. والدین می‎توانند نام رنگ‎های بازی را به کودک آموزش داده و موجب گسترده‎تر شده دامنه‎ی واژگان او شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در هر مرحله تعدادی میله به همراه چندین حلقه‎ی رنگی با اندازه‎ی یکسان و تنها متفاوت در رنگ وجود دارند. حلقه‎ها به صورت درهم روی میله‎ها قرار گرفته‎اند و کودک باید حلقه‎هایی با رنگ مشابه را روی یکدیگر و بر میله‎های مجزا قرار دهد. جریان بازی می‎تواند باعث تقویت شناخت و تشخیص رنگ‎ها در کودکان باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 0.6.3 iOS در تاریخ 99/03/13 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  در هر مرحله از بازی تعدادی حلقه‎ی رنگی و میله نمایش داده می‎شود که از نظر شکل ظاهری در تمامی مراحل مشابه و تنها در تعداد و رنگ متفاوت هستند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات در بازی پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  نیازهای ویژه

  بازی برای استفاده‎ی کودکان با کوررنگی می‎تواند مناسب نباشد.

  دنیای واقعی

  بازی تنها بر اساس رنگ انجام می‎شود اما از نظر دارا بودن ساختار حلقه‎ی رنگی و میله مشابهی برای بازی حلقه‎ی هوش است که والدین می‎توانند از آن برای درک کودک از اندازه و رنگ استفاده کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۰.۶.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Bigger Games Ltd
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان