Horse Hotel - care for horses

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نگه‎داری از اسب‎های متفاوت در هتل اسب‎ها

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  توضیحات بسیار کاملی در قالب متن‎های کوتاه بازیکن را در جریان بازی هدایت می‎کنند. بازیکن می‎تواند با استفاده از امتیازات کسب‎شده محوطه‎ی هتل خود را گسترش دهد اما این روند کند است. او با تماشای فیلم‎های تبلیغاتی یا خرید درون‎برنامه می‎تواند این امکانات را سریع‎تر در اختیار داشته باشد.
  پازل‎های ساده‎ای در بازی وجود دارند که می‎تواند مهارت تفکر حل مسئله‎ی بازیکن را تقویت کند. به طور مثال بازیکن باید الگو‎های ساده‎ای مشابه با الگوی خواسته‎شده در هر مرحله را با انگشت خود روی صفحه‎ی بازی‎ رسم کند. بازیکن در جریان بازی به طور ابتدایی با عادات زندگی و غذایی اسب‎ها آشنا خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Horse Hotel – be the manager of your own ranch است. بازی در هتلی برای اسب‎ها جریان دارد. اسب‎های متفاوتی توسط صاحبانشان برای چند روز به این هتل سپرده می‎شوند و بازیکن در نقش مسئول هتل باید از آن‎ها نگه‎داری کند. هر اسب نیاز‎های متفاوتی مثل نیاز پزشکی، غذایی، نظافت و محبت دارد که بازیکن باید به تمامی آن‎ها رسیدگی کند. او باید هر روز با وسایل متفاوت اسب‎ها را قشو کند، آن‎ها را نوازش کند، اصطبل را تمیز کند و کاه و آب تازه در آن قرار دهد. اسب‎ها به فعالیت بدنی نیز نیاز دارد و بازیکن باید آن‎ها را بدواند یا پرش از روی مانع انجام دهد. انجام هر یک از مسئولیت‎ها امتیازاتی برای بازیکن به ارمغان خواهد آورد که می‎تواند از آن برای گسترش هتل خود استفاده کند. بازی طراحی واقع‎گرایانه دارد و به طور حتم برای بازیکنان علاقه‎مند به اسب‎ها بسیار جذاب خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.8.1 iOS در تاریخ 99/07/9 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  طراحی اسب‎های بازی سه‎بعدی است و بسیار واقعی به نظر می‎رسند. تمامی وسایل مورد‎استفاده در هتل مشابه به نمونه‎ی واقعی خود هستند. سوار‎کاری که مسئول فعالیت‎های بدنی اسب‎ها است لباس سوارکاری پوشیده است و در برخی مواقع حرکات نمایشی زیبایی انجام می‎دهد. صداگذاری بازی متناسب با فضای مزرعه‎ای بازی است و صدای اسب‎ها و پرندگان به خوبی در آن شنیده می‎شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید درون‎برنامه و در اختیار داشتن امکاناتی مثل گسترش هتل یا نژاد‎های کم‎یاب اسب‎ها پرداخت حداقل مبلغ 0.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به دسترسی به اینترنت نیاز ندارد اما در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Tivola Publishing GmbH
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان