Hotel Transylvania Adventures

بررس متن: پرستو رحیمی

13+

ماجراجویی در فضای هتل ترانسیلوانیا و بازسازی آن

ناشر: CRAZY LABS BY TABTALE , G.P سال انتشار: 2018

Hotel Transylvania Adventures

13+

ماجراجویی در فضای هتل ترانسیلوانیا و بازسازی آن

ناشر: CRAZY LABS BY TABTALE , G.P

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
برای رسیدن به هدف هر مرحله بازیکن باید مقدار مشخصی سکه به دست بیاورد و آن را در زمان مشخص‌شده به پایان برساند. دستیابی به هدف و دوری از موانع به تمرکز بازیکن نیاز دارد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
جریان اصلی بازی هتلی از هیولاهای متفاوت است و وجود هیولاها، عنکبوت و گل‎‌های آدم‎خوار ممکن است برای برخی بازیکنان ترسناک باشد. برخورد شخصیت با موانع خون یا جراحتی ندارد و تنها تصویر شخصیت کم‎‌رنگ می‌‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
متن‌‎های کوتاهی بازیکن را با نحوه‎‌ی انجام بازی آشنا می‌‎کنند. با لمس صفحه‎‌ی بازی شخصیت به جلو و عقب حرکت می‎‌کند و همچنین در صورت نیاز می‌‎پرد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ماجراجویی از انیمیشن محبوب هتل ترانسیلوانیا الهام گرفته است و بازیکن می‎‌تواند در نقش شخصیت‌‎های متفاوتی مانند ماویس، دراک و وندی آن را انجام دهد. بچه گرگ‎‌هایی در هتل آزاد شده‌‎اند و در حال تخریب آن هستند. بازیکن باید بدود، بپرد و قبل از ایجاد خرابی‌‎های بیشتر گرگ‌‎ها را از محیط هتل جمع‎‌آوری کند و سکه‌‎های مسیر را نیز به دست آورد. او برای کسب امتیاز کامل باید هر مرحله را با کسب مقدار مشخصی سکه و در زمان تعیین‌‎شده به پایان برساند. امتیازات به بازیکن کمک می‎‌کند تا خرابی‌‎های هتل را تعمیر کند، رنگ دیوار‎ها را تغییر دهد و مبلمان جدید در آن قرار دهد. موانعی مثل حوضچه‌های اسید و گل‎‌های آدم‌‎خوار نیز در مکان‌‎های متفاوت مراحل وجود دارند که برخورد شخصیت با آن‌‎ها باعث از دست رفتن یک قلب خواهد شد. بازیکن پنج قلب‎ در اختیار دارد و تمام شدن آن‎‌ها باعث باخت در مرحله خواهد شد. برخورد به موانع خیلی خشن نیستند و تنها تصویر شخصیت به مدت کوتاهی کم‎رنگ می‌‎شود اما ظاهر برخی از شخصیت‌ها و موانع می‌تواند برای کودکان کم‌سن ترسناک باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4.1 iOS در تاریخ 99/09/16 نوشته‎ شده است.

کیفیت

بازی فضایی بسیار فانتزی و جذاب دارد و مسیر‎های آن به خوبی طراحی شده‎‌اند. موارد متفاوتی نیز در مکان‎‌های متفاوت آن قرار گرفته‎‌اند که می‌‎توانند مانند صفحه‎‌های متحرک کمک‎‌کننده باشند یا مثل حوضچه‎‌های اسید مانعی در راه شخصیت باشند. شخصیت‎‌های بازی مشابه با انیمیشن اصلی طراحی شده‎‌اند و حرکتی روان دارند. هدایت بازی بسیار خوب است و بازیکن هیچ مشکلی در انجام آن نخواهد داشت. موسیقی هیجانی و تا حدی مرموز نیز در متن شنیده می‌‎شود که متناسب با فضای بازی است.

مصرف گرایی

برای حذف تبلیغات بازی پرداخت مبلغ 1.99$ و برای خرید درون برنامه نیز پرداخت حداقل مبلغ 1.99$ لازم است.

حریم خصوصی

انجام بازی نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای کسب امتیازات بیشتر اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‌‎های تبلیغاتی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 49
نسخه تست شده روی اندروید 1.4.1
حداقل نیازمندی اندروید 4.4
نسخه تست شده روی iOS 1.4.1
حداقل نیازمندی iOS 9
واحد پول رایگان
ناشر CRAZY LABS BY TABTALE , G.P
سال انتشار 2018