Hotel Transylvania Adventures

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ماجراجویی در فضای هتل ترانسیلوانیا و بازسازی آن

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  متن‌‎های کوتاهی بازیکن را با نحوه‎‌ی انجام بازی آشنا می‌‎کنند. با لمس صفحه‎‌ی بازی شخصیت به جلو و عقب حرکت می‎‌کند و همچنین در صورت نیاز می‌‎پرد.
  برای رسیدن به هدف هر مرحله بازیکن باید مقدار مشخصی سکه به دست بیاورد و آن را در زمان مشخص‌شده به پایان برساند. دستیابی به هدف و دوری از موانع به تمرکز بازیکن نیاز دارد.
  جریان اصلی بازی هتلی از هیولاهای متفاوت است و وجود هیولاها، عنکبوت و گل‎‌های آدم‎خوار ممکن است برای برخی بازیکنان ترسناک باشد. برخورد شخصیت با موانع خون یا جراحتی ندارد و تنها تصویر شخصیت کم‎‌رنگ می‌‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ماجراجویی از انیمیشن محبوب هتل ترانسیلوانیا الهام گرفته است و بازیکن می‎‌تواند در نقش شخصیت‌‎های متفاوتی مانند ماویس، دراک و وندی آن را انجام دهد. بچه گرگ‎‌هایی در هتل آزاد شده‌‎اند و در حال تخریب آن هستند. بازیکن باید بدود، بپرد و قبل از ایجاد خرابی‌‎های بیشتر گرگ‌‎ها را از محیط هتل جمع‎‌آوری کند و سکه‌‎های مسیر را نیز به دست آورد. او برای کسب امتیاز کامل باید هر مرحله را با کسب مقدار مشخصی سکه و در زمان تعیین‌‎شده به پایان برساند. امتیازات به بازیکن کمک می‎‌کند تا خرابی‌‎های هتل را تعمیر کند، رنگ دیوار‎ها را تغییر دهد و مبلمان جدید در آن قرار دهد. موانعی مثل حوضچه‌های اسید و گل‎‌های آدم‌‎خوار نیز در مکان‌‎های متفاوت مراحل وجود دارند که برخورد شخصیت با آن‌‎ها باعث از دست رفتن یک قلب خواهد شد. بازیکن پنج قلب‎ در اختیار دارد و تمام شدن آن‎‌ها باعث باخت در مرحله خواهد شد. برخورد به موانع خیلی خشن نیستند و تنها تصویر شخصیت به مدت کوتاهی کم‎رنگ می‌‎شود اما ظاهر برخی از شخصیت‌ها و موانع می‌تواند برای کودکان کم‌سن ترسناک باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4.1 iOS در تاریخ 99/09/16 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی فضایی بسیار فانتزی و جذاب دارد و مسیر‎های آن به خوبی طراحی شده‎‌اند. موارد متفاوتی نیز در مکان‎‌های متفاوت آن قرار گرفته‎‌اند که می‌‎توانند مانند صفحه‎‌های متحرک کمک‎‌کننده باشند یا مثل حوضچه‎‌های اسید مانعی در راه شخصیت باشند. شخصیت‎‌های بازی مشابه با انیمیشن اصلی طراحی شده‎‌اند و حرکتی روان دارند. هدایت بازی بسیار خوب است و بازیکن هیچ مشکلی در انجام آن نخواهد داشت. موسیقی هیجانی و تا حدی مرموز نیز در متن شنیده می‌‎شود که متناسب با فضای بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات بازی پرداخت مبلغ 1.99$ و برای خرید درون برنامه نیز پرداخت حداقل مبلغ 1.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای کسب امتیازات بیشتر اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‌‎های تبلیغاتی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۴.۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر CRAZY LABS BY TABTALE , G.P
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان