House Paint

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

چالش رنگ‌آمیزی نمای ساختمان

ناشر: SayGames سال انتشار: 2019

House Paint

6+

چالش رنگ‌آمیزی نمای ساختمان

ناشر: SayGames

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
کار با این بازی هیچ‌گونه پیچیدگی ندارد و تمام قسمت‌ها و قوانین بازی در ابتدای هر مرحله به‌صورت تصویری و در پایین صفحه توضیح داده می‌شود. چالش بازی تنها در پیدا کردن کوتاه‌ترین مسیر رنگ‌آمیزی است.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی رنگ‌آمیزی، بازیکن می‌بایست نمای ساختمان‌های مختلف را رنگ کند. هر مرحله شامل ساختمانی جدید با شکل و نمایی متفاوت است. بازیکن باید به‌وسیله اسفنج رنگی که در اختیار دارد تمام دیوارها را رنگ‌آمیزی کند. هر یک از دیوارها با توجه به تزیینات خود شامل موانعی است که حرکت اسفنج رنگ را دشوار می‌کند. اسفنج حرکت مستقیم دارد و با برخورد به موانع متوقف می‌شود. بازیکن باید با بهره بردن از موانع، مسیر حرکت اسفنج را به یکی از چهار جهت اصلی تنظیم کند تا با کمترین حرکت کل نما را رنگ کند. بعد از اتمام هر مرحله امتیازاتی بر اساس تعداد حرکات به بازیکن داده می‌شود. بخشی در بازی به نام شهر من وجود دارد که بازیکن با استفاده از امتیازات ذخیره‌شده، می‌تواند در آن بخش خانه‌های متعددی بنا کند و شهر خود را گسترش دهد. تصاویر پس‌زمینه‌ای، شکل آپارتمان‌ها، رنگ‎های مرحله متفاوت‌اند که همگی برای ایجاد تنوع در جریان یکنواخت بازی قرارگرفته‌اند. یافتن مسیر صحیح به‌مرور دشوارتر می‎شود و نیاز به تفکر و تمرکز بیشتری دارد. برای اطلاع از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 1.3.2 در تاریخ 98/03/14 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر و نقاشی‌های استفاده کیفیت خوبی دارند اما فضای بازی بسیار ساده و یکنواخت است و هیچ بهره‌ای از تصاویر فانتزی یا نقاشی‌های زیبا دیده نمی‌شود. موسیقی پس‌زمینه‌ای ویژگی برجسته‎ای ندارد و با ریتم یکنواخت به گوش می‎رسد. تفاوت شکل آپارتمان‌ها و نقشه‎ی نمای آنها تنها موارد متنوع بازی محسوب می‌شوند.

مصرف گرایی

با پرداخت هزینه‎ی 2.99 دلار می‎توان تبلیغات میانه‎ی بازی را حذف کرد.

حریم خصوصی

در صورت دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی بازی امتیاز به بازیکن تعلق می‌گیرد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 30
نسخه تست شده روی اندروید 1.3.2
حداقل نیازمندی اندروید 4.1
واحد پول رایگان
ناشر SayGames
سال انتشار 2019