Hungry Caterpillar Play School

بررس متن: پرستو رحیمی

6+ 4 تا 6 با همراهی والدین

مجموعه آموزش‎ها جهت توسعه مهارت‎های کودکان

ناشر: StoryToys Entertainment Limited سال انتشار: 2018

Hungry Caterpillar Play School

6+
4 تا 6 با همراهی والدین

مجموعه آموزش‎ها جهت توسعه مهارت‎های کودکان

ناشر: StoryToys Entertainment Limited

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای برنامه با انواع حیوانات و اشکال گوناگون ترکیب شده است و آموزش‎ها بیشتر حالت بازی برای کودکان دارد که در برقراری ارتباط بهتر کودک با محتوای برنامه بسیار موثر است.
محتوای آموزشی
آموزش‎هایی مربوط به خواندن و نوشتن، درک جهت، اعداد و مهارت‎هایی مثل رنگ‎آمیزی که خود موجب رشد خلاقیت در کودکان خواهد شد و همچنین حل پازل‎های تصاویر درهم که مهارت تفکر حل مسئله را در کوکان به چالش خواهد کشید در برنامه وجود دارند. تمامی آموزش‎ها با استفاده از تصاویر و جملاتی کوتاه در اختیار کودک قرار می‎گیرند که کمک خوبی جهت گسترش مهارت کلامی و درک بصری در کودکان محسوب می‎شود. به طور مثال با نمایش حرف b چگونگی نوشتن، صدا، برخی کلماتی که حرف اول آن‎ها با b آغاز می‎شوند مثل bear (خرس) و همچنین جمله‎سازی با کلمه‎ی مورد نظر در بازی نمایش داده می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
سازوکار بازی بسیار ساده و تنها با لمس و ضربه زدن روی صفحه‎ی بازی توسط انگشت کودک انجام می‎شود. همراهی والدین با کودک جهت ترجمه و آموزش مفاهیم لازم است. در ابتدای هر قسمت از بازی فیلمی کوتاه جهت آموزش والدین برای استفاده از برنامه وجود دارد.
آنچه والدین باید بدانند

نام اندروید بازی The Very Hungry Caterpillar Play School است. این بازی تعاملی آموزش‎هایی مربوط به مهارت‎های خواندن و نوشتن، شمارش اعداد، یادگیری اشکال هندسی مانند مثلث، درک جهت مثل پایین و چپ، مفهوم ترتیب و کلمات توصیفی مربوط به آن مانند بالاتر و برعکس، آموزش چگونگی پدیده‎های طبیعی مثل چگونگی ایجاد باران، رنگ‎آمیزی و پازل اشکال درهم را با استفاده از شخصیت‎های کتاب eric carl book و با بهره‎گیری از مثال‎ها و اشکال رنگارنگ گوناگون، جهت درک بهتر مفاهیم در اختیار خردسالان قرار می‎دهد. بازی بر پایه‎ی اشتراک استوار است که اولین ماه استفاده از مجموعه رایگان و در صورت علاقه‎مندی کودک به فضای بازی، والدین مجبور به خرید درون برنامه و مشترک شدن در مجموعه با پرداخت مبلغی هستند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 7.2.0 در تاریخ 99/03/7 نوشته‎ شده است.

کیفیت

بازی از خلاقیت بالایی در تصویر سازی اشکال برخوردار است. تعداد زیادی رنگ و جزئیات زیادی در طراحی آن وجود دارد که محیطی زیبا را برای جلب نظر کودک به محتوای آموزشی ایجاد کرده است. گوینده‎ی بازی با لحنی آرام و شمرده آموزش‎های مربوطه را در اختیار کودک قرار می‎دهد.

مصرف گرایی

جهت اشتراک در برنامه و دسترسی به تمامی آموزش‎ها پرداخت مبلغ 9.99$ به صورت ماهانه یا 74.99$ به صورت سالانه لازم است.

حریم خصوصی

برخی امکانات مجموعه نیاز به دسترسی به اینترنت دارد. صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 115
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 7.2.0
حداقل نیازمندی iOS 9.3.5 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر StoryToys Entertainment Limited
سال انتشار 2018