Ice Scream: Horror Adventure

thumbnail
۱۳ سال به بالا
۱۰ تا ۱۳ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تلاش برای به دام انداختن شخصیت منفی و در عین حال پنهان ماندن از دید او

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یافتن اشیا و تلاش جهت مخفی ماندن مانند بازی قایم باشک در دنیای واقعی است که می‎تواند برای کودکان معنادار باشد.
  شخصیت منفی گاهی اوقات از کلمات و اصلاحات توهین‌آمیز در مکالمات خود استفاده می‎کند.
  درجه‌ی دشواری بازی قابل تغییر است و چگونگی انجام آن در قالب متن‎های کوتاه به بازیکن آموزش داده می‎شود. کنترل شخصیت با لمس صفحه بازی انجام می‎شود که در بسیاری از مواقع حرکت آن با کندی همراه است. وجود تبلیغات بسیار موجب توقف‎های طولانی در جریان بازی می‎شود. به علت مناسب نبودن محتوای برخی از فیلم‎های تبلیغاتی همراهی والدین با کودک نیاز است.
  یافتن اشیا و مکان مناسب جهت پنهان ماندن از دید شخصیت منفی بازی، می‎تواند مهارت حل مسئله را در بازیکنان به چالش بکشد و همچنین داستان بازی موجب تقویت قدرت تخیل می‌شود
  شخصیت منفی بازی مردی است با سری به شکل بستنی که در صورت به دام انداختن شخصیت بازیکن، او را تبدیل به یخ می‎کند. داستان بازی و به خصوص صدای فریاد شخصیت بازیکن در صورت دیده شدن توسط مرد بستنی فروش موجب انتقال حس هیجان مضاعف و ترس می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندورید این بازی Ice Scream 1: Horror Neighborhood است. داستان بازی شامل صحنه‌های نسبتاً ترسناکی می‌شود و در مورد مرد بستنی‌ فروشی است که بچه‎ای کوچک را دزیده و آن را تبدیل به یخ کرده ‎است. بازیکن با دنبال کردن مرد و یافتن برخی از اشیا مانند نقشه حرکت ماشین مرد، که در قسمت‎های مختلف بازی قرار گرفته‎اند سعی در به دام انداختن او دارد. او همچنین باید تلاش کند از دید او پنهان بماند در غیر این صورت مرحله را می‌بازد. بازی جو اضطراب‎آوری دارد و می‌تواند برای کودکان و نوجوانان حساس ترسناک باشد. استفاده‌ی مناسب از برخی از اشیای یافت شده می‎تواند مهارت حل مسئله را در بازیکنان تقویت کند. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری در جریان بازی قرار دارد که محتوای برخی از آنان برای کودکان مناسب نیست. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.1.2iOS در تاریخ 99/01/13 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  طراحی داستان و گرافیک بازی در تصویر سازی اشیا و مکان‎ها از کیفیت متوسطی برخوردار است. بازی با زوایه دید ۳۶۰ طراحی شده‎ که بازیکن می‎تواند تمامی دنیای بازی را در اطراف خود مشاهده کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 1.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحات و حساب‌هایی با نام این بازی در فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام وجود دارد که بازیکن می‌تواند آن‌ها را دنبال کند با عضوشان شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر KEPLERIANS SL
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان