Idle Coffee Corp

بررس متن: پرستو رحیمی

7+ 3 تا 7 با همراهی والدین

راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید و اداره‌ی کافی‌شاپ

ناشر: BoomBit Games سال انتشار: 2018

Idle Coffee Corp

7+
3 تا 7 با همراهی والدین

راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید و اداره‌ی کافی‌شاپ

ناشر: BoomBit Games

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
کودکان می‎توانند در نقش متصدی یک کافی‎شاپ ایفای نقش کنند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند.
محتوای آموزشی
بازیکن با جزییات کسب‌وکار، نحوه مدیریت، شناخت محصول و استخدام کردن بهترین گزینه آشنا می‌شود و خواهد آموخت که با تلاش بیشتر به موفقیت بیشتر خواهد رسید.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی در ابتدا با قرار دادن متن‌های راهنمایی و پیکان‌هایی جهت‌دار اطلاعات موردنیاز را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. در صفحه بازی نیز گزینه‌هایی وجود دارد که بازیکن با دیدن اطلاعات آنها با چگونگی بازی بیشتر آشنا می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی شبیه‌سازی کسب‌وکار کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای است که شعبات آن در شهرهای مختلف دنیا واقع‌شده است. بازیکن تمامی امور شعب مانند استخدام کارمند، پیدا کردن یک مدیر خوب و ارتقا دادن سطح فروش را انجام می‌دهد. در شروع بازی تنها یک ایستگاه برای فروش یک نوع از قهوه وجود دارد که مشتریان وارد مغازه شده در صف می‌ایستند و قهوه خود را دریافت می‌کنند. بازیکن می‌تواند با زدن انگشت خود بر روی صفحه بازی قهوه را سریع‌تر در اختیار مشتریان قرار دهد و همچنین مشتریان بیشتری را وارد مغازه کند که درنتیجه فروش و سود بیشتری را به ارمغان می‌آورد. استخدام یک مدیر خوب به جمع‌آوری سریع‌تر پول‌ها از صندوق و بالا رفتن سرعت فروش کمک می‌کند. در انتخاب مسئول درست کردن قهوه دقت داشت تا قهوه با کیفیت بهتر آماده‌شده و مشتریان بیشتر شوند. بازیکن در حین بازی و نیز پس از خروج و ورود مجدد به فضای بازی باید به‌تمامی شعب در شهرهای مختلف سرزده و کارهای مربوط به هر شعبه را انجام دهد که زمان‎بر و یکنواخت است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.244 iOS در تاریخ 98/03/10 نوشته‎شده است.

کیفیت

طراحی بازی به‌صورت سه‌بعدی و به سبک بازی‌های قدیمی است. شخصیت‌های متفاوت با جزییات جذاب تصویرسازی شده‌اند و از تنوع نسبتاً خوبی برخوردارند. علاوه بر موسیقی آرامی که در بازی در حال پخش است تمام صداهای واقعی موجود در یک مغازه مانند صدای صندوق پول نیز شبیه‌سازی‌شده است.

مصرف گرایی

در طی بازی بازیکن می‌تواند در تحقیقی در مورد انواع قهوه شرکت کند و قهوه‌هایی با رتبه و قیمت بالاتر را به دست آورد کمترین زمان تحقیق 30 دقیقه و بیشترین 4 ساعت است اما با دیدن چندین فیلم تبلیغاتی به‌طور متوالی نیز می‌توان در وقت صرفه‌جویی کرد. بازی برای به دست آوردن امکانات بیشتر نیز فیلم‌های تبلیغاتی پخش می‌کند همچنین تمامی این امکانات بدون دیدن تبلیغات و با پرداخت مبالغ متفاوتی نیز میسر است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 37
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.1.244
واحد پول رایگان
ناشر BoomBit Games
سال انتشار 2018