Idle Coffee Corp

thumbnail
۷ سال به بالا
۳ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید و اداره‌ی کافی‌شاپ

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان می‎توانند در نقش متصدی یک کافی‎شاپ ایفای نقش کنند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند.
  بازی در ابتدا با قرار دادن متن‌های راهنمایی و پیکان‌هایی جهت‌دار اطلاعات موردنیاز را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. در صفحه بازی نیز گزینه‌هایی وجود دارد که بازیکن با دیدن اطلاعات آنها با چگونگی بازی بیشتر آشنا می‌شود.
  بازیکن با جزییات کسب‌وکار، نحوه مدیریت، شناخت محصول و استخدام کردن بهترین گزینه آشنا می‌شود و خواهد آموخت که با تلاش بیشتر به موفقیت بیشتر خواهد رسید.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی شبیه‌سازی کسب‌وکار کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای است که شعبات آن در شهرهای مختلف دنیا واقع‌شده است. بازیکن تمامی امور شعب مانند استخدام کارمند، پیدا کردن یک مدیر خوب و ارتقا دادن سطح فروش را انجام می‌دهد. در شروع بازی تنها یک ایستگاه برای فروش یک نوع از قهوه وجود دارد که مشتریان وارد مغازه شده در صف می‌ایستند و قهوه خود را دریافت می‌کنند. بازیکن می‌تواند با زدن انگشت خود بر روی صفحه بازی قهوه را سریع‌تر در اختیار مشتریان قرار دهد و همچنین مشتریان بیشتری را وارد مغازه کند که درنتیجه فروش و سود بیشتری را به ارمغان می‌آورد. استخدام یک مدیر خوب به جمع‌آوری سریع‌تر پول‌ها از صندوق و بالا رفتن سرعت فروش کمک می‌کند. در انتخاب مسئول درست کردن قهوه دقت داشت تا قهوه با کیفیت بهتر آماده‌شده و مشتریان بیشتر شوند. بازیکن در حین بازی و نیز پس از خروج و ورود مجدد به فضای بازی باید به‌تمامی شعب در شهرهای مختلف سرزده و کارهای مربوط به هر شعبه را انجام دهد که زمان‎بر و یکنواخت است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.244 iOS در تاریخ 98/03/10 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی به‌صورت سه‌بعدی و به سبک بازی‌های قدیمی است. شخصیت‌های متفاوت با جزییات جذاب تصویرسازی شده‌اند و از تنوع نسبتاً خوبی برخوردارند. علاوه بر موسیقی آرامی که در بازی در حال پخش است تمام صداهای واقعی موجود در یک مغازه مانند صدای صندوق پول نیز شبیه‌سازی‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در طی بازی بازیکن می‌تواند در تحقیقی در مورد انواع قهوه شرکت کند و قهوه‌هایی با رتبه و قیمت بالاتر را به دست آورد کمترین زمان تحقیق 30 دقیقه و بیشترین 4 ساعت است اما با دیدن چندین فیلم تبلیغاتی به‌طور متوالی نیز می‌توان در وقت صرفه‌جویی کرد. بازی برای به دست آوردن امکانات بیشتر نیز فیلم‌های تبلیغاتی پخش می‌کند همچنین تمامی این امکانات بدون دیدن تبلیغات و با پرداخت مبالغ متفاوتی نیز میسر است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۲۴۴
  واحد پول رایگان
  ناشر BoomBit Games
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان