Idle Life Sim - Simulator Game

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پیشرفت در زندگی با بهره‌گیری از قدرت مدیریت

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در بازی پیام‎های مثبتی برای تلاش جهت رسیدن به استقلال در زندگی برای بازیکنان وجود دارد.
  بازی با ضربه زدن با انگشت روی صفحه بازی و روی گزینه مورد نظر انجام می‎شود. کنترل بازی تا حدی با کندی انجام می‎شود. از مرحله دوازده‎‎ی بازی، بازیکن می‎تواند زندگی جدیدی را با حضور شخصیت و شغل جدید آغاز کند و چندین زندگی را به صورت موازی با یکدیگر پیش ببرد. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد. به علت انگلیسی بودن تمامی متن‎ها همراهی والدین با کودک لازم است.
  بازیکن می‎آموزد با مدیریت بهینه منابع زندگی خود را اداره کند. بازیکن با مفهوم تلاش جهت پیشرفت در جریان بازی آشنا خواهد شد و همچنین می‎آموزد با یادگیری و کوشش جهت بهبود مهارت‎های مورد علاقه به میزان پیشرفت بالاتری دست پیدا خواهد کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در سبک شبیه ‎سازی است و مثل دیگر بازی‎‎های این سبک همچون بازی The Sims، بازیکن زندگی خود را به صورت ابتدایی آغاز می‎‎کند و با تصمیم‎‎گیری صحیح در مورد منابع مالی، در جریان بازی پیشرفت می‎کند. بازیکن با انتخاب شغل مورد نظر خود، در یکی از دسته‎بندی‎های هنر، تغذیه، ورزش و تکنولوژی وارد بازی می‎شود. او با سرمایه‎گذاری بر شغل خود، مثلاً پرداخت الماس‎‎های بازی جهت بهبود مهارت در زمینه موردنظر، باعث پیشرفت در شغل و کسب امتیاز بالاتر می‎‎شود. اگرچه محتوای آموزشی در برنامه نمایش داده نمی‎‎‎‎‎شود اما در جریان بازی قدرت مدیریت منابع و مسئولیت‎‌پذیری بازیکن به چالش کشیده می‌‎شود. امتیازات به دست آمده در بازی، به بازیکن کمک می‎کند تا امکاناتی نظیر خانه‎ی بزرگ‎تر و اثاثیه‎ی بهتر را در اختیار داشته باشد. سرعت بازی کند و امتیازات به دست آمده پایین است. این عامل می‎تواند بازیکن را به تماشای فیلم‎های تبلیغاتی بازی یا خرید درون برنامه تشویق کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.2.1 iOS در تاریخ 99/04/12نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی دارای انیمیشن سه‎بعدی و رنگ‎های روشن و زنده است. اثاث و مبلمان متفاوتی مثل تخت‎خواب و تلویزیون در بازی طراحی شده ‎است. بازیکن امکان شخصی‎سازی شخصیت خود را با تغییراتی مثل رنگ مو یا پوشش ظاهری در اختیار دارد. فضا‎سازی و صداگذاری بازی از کیفیت متوسطی برخوردار است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن الماس برای خرید درون برنامه مبالغی از 1.39 تا 69.99 لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت جهت انجام بازی لازم است. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Digital Things Sociedad Limitada
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان