Idle Miner Tycoon

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت معدنچیان بدون نظارت مستقیم برای بالا بردن نرخ تولید سرمایه

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بعد از ورود مدیران در هر بخش، بازیکن وظیفه انجام هیچ کار را ندارد و تنها به افزایش سطوح می‎پردازد. در صورتی که سرمایه بازیکن به حد موردنظر برسد، می‎تواند زمین‎های بعدی را باز کند و تا ورود مدیران در آن بخش به اداره مسائل بپردازد. هیچ محدودیتی ازنظر زمانی یا تعداد حرکات وجود ندارد و هیچ فشاری یا درجه سختی در محتوای برنامه وجود ندارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  مفهوم بازی معدنچیان تنبل سرمایه‎دار به‌خوبی در عنوان خود نهفته است؛ این بازی بدون نیاز به توجه بالا یا تلاش زیادی از جانب بازیکن به‌صورت خودکار انجام می‎شود و کافی است تا روز چند دقیقه برای بازی زمان گذاشته شود تا خریدوفروش‌ سرعت بگیرد و سطوح افزایش یابند؛ اما حتی اگر برای چندین هفته بازی انجام نشود، مشکلی ایجاد نمی‎شود و همچنان معدنچیان به فعالیت خود ادامه می‎دهند. در این بازی معدنچیان دائماً در تلاش برای استخراج مواد ارزشمندی همچون طلا و زغال‎سنگ‎اند. بعد از استخراج مواد و ارسال به سطح زمین، معدنچیان کمکی مواد را به فروش می‎رسانند و در کل سرمایه بازیکن افزایش می‎یابد. هر زمین سه بخش دارد: قسمت استخراج، آسانسور و انتقال برای فروش. پیش از ورود مدیران بازیکن شخصاً هر بخش را فعال می‎کند، بعد از خریداری کردن مدیران نیازی به کمک بازیکن برای انجام کارها نیست. هر معدنچی یک مدیر تصادفی دارد، ولی امکان تغییر مدیر در بین بخش‎های مشابه و یا افزودن مدیر با قابلیت جدید امکان‎پذیر است. مدیران برای افزایش کارایی، بالا بردن سرعت یا کاهش هزینه در هنگام به‌روز رسانی، قابل‌استفاده‌اند و در تمامی قسمت‎ها موجب تناوب کار معدنچیان می‎شوند. با فزایش سرمایه بازیکن به خرید زمین بیشتر و توسعه کسب‌وکار می‎پردازد. خرید درون برنامه بازی بسیار محدود بوده و هیچ اصرار برای آن وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.46.1 iOS و با رسیدن به سطح 11 زغال‎سنگ در تاریخ 96/09/29 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  چهره تمام شخصیت‎های شاد و پرنشاط است که همراه با موسیقی طرز و پر رزق و برق برنامه محیطی شاد و مفرح را ایجاد کرده است. رنگ‎های استفاده‌شده در بازی بسیار متنوع و گرافیک بازی با باعث دلپذیر شدن صفحه‌نمایش می‎گردد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با مشاهده ویدیوی تبلیغاتی می‎تواند سکه‎های خود را دو برابر کند. کودکان و نوجوانان با کم‎ترین تلاش به اعداد کلان در سود و درآمد می‎رسند که همین امر موجب لذت و رضایت‎بخشی می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴۶.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Fluffy Fairy Games
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان