Independence Day Resurgence: Battle Heroes

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد در فضا برای دفاع از زمین در محیطی با اقتباس از فیلم Independence Day

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن در نقش فرمانده یک سفینه فضایی ایفای نقش می‎کند که جریان بازی می‎تواند همانند بازی شغلی برای کودکان معنادار باشد.
  قسمتی از بازی به گفت گوی بین کاربران اختصاص دارد که اگرچه اغلب مکالمات راجع به در پیش گرفتن استراتژی مناسب جهت حمله‎ها است اما گاهی اوقات در آن از الفاظ زشت و توهین‌آمیز استفاده شده‎ است.
  بازی با قرار دادن متن‎های راهنمایی نحوه نبرد را به بازیکن آموزش می‎دهد. درجه دشواری نبرد‎ها قابل تغییر هستند که در صورت قرارگیری در نبرد‎هایی با درجه دشواری بالاتر مقدار امتیازات دریافتی بالاتر خواهد رفت. منوی بازی تا حدی شلوغ است.
  پیش بردن نبرد و پیروزی مستلزم تشکیل تیمی قدرتمند و ایجاد هماهنگی میان اعضای آن برای موثرتر بودن حمله‎ها است که خود باعث ارتقای تفکر استراتژیک در بازیکنان می‎شود.
  صحنه های مبارزه با سفینه‎های دشمنان، از بین رفتن آنها و انواعی از تجهیزات جنگی همچون لیزر در بازی وجود دارد که بدون هیچ‎گونه نمایش تصویری از خون یا جراحت نشان داده شده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی با تم علمی تخیلی، در محیط فضا و به صورت نبرد نوبتی میان بازیکن و حریفان آنلاین، انجام می شود. ساختار و شخصیت‎های بازی از فیلم Independence Day الهام گرفته شده است. بازیکن در نقش فرمانده‎ سفینه فضایی تیم خود را از کاربران سراسر دنیا تشکیل داده و برای دفاع از زمین به نبرد با دشمنان می‌رود. امتیازات به دست آمده پس از هر پیروزی در مبارزات به بازیکن کمک می‎کند تا سفینه‌ی خود را ارتقا داده، خلبانان قدرتمندتری را از حالت قفل خارج کند و شانس پیروزی‌اش را افزایش دهد. بازیکن عهده‎دار بخش نبرد در بازی است که بدون نمایش تصویری از جراحت، نشان داده می‎شود. امکان گفت‎وگو میان اعضای گروه نیز وجود دارد. استفاده‌ی صحیح از تجهیزات جنگی برای از بین بردن دشمنان موجب بهبود تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.12iOS در تاریخ 99/01/11 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎ها و مکان‎های بازی مشابه با فضای فیلم Independence Day طراحی شده‎اند که برای علاقه‎مندان به این فیلم جذاب خواهد بود. انواع سلاح‎‎ها و سفینه‎های استفاده شده در بازی متناسب با فضای علمی تخیلی آن است. محیط کهکشان و نبرد‎ها به خوبی و با رعایت جزییات به تصویر کشیده شده‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با پیروزی در نبرد‎ها امتیازاتی به دست می‎آورد که از آنها برای ارتقای سفینه خود استفاده می‎کند و یا بازیکن می تواند با پرداخت حداقل 2.79$ و حداکثر 139.99$ سفینه خود را سریعتر گسترش دهد و خلبانان قدرتمندتری در اختیار داشته باشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی صفحه‌ای در فیس بوک و توییتر دارد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است .

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۲
  واحد پول رایگان
  ناشر ZEN Studios Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان