Independence Day Resurgence: Battle Heroes

بررس متن: پرستو رحیمی

10+

نبرد در فضا برای دفاع از زمین در محیطی با اقتباس از فیلم Independence Day

ناشر: ZEN Studios Ltd سال انتشار: 2017

Independence Day Resurgence: Battle Heroes

10+

نبرد در فضا برای دفاع از زمین در محیطی با اقتباس از فیلم Independence Day

ناشر: ZEN Studios Ltd

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
بازیکن در نقش فرمانده یک سفینه فضایی ایفای نقش می‎کند که جریان بازی می‎تواند همانند بازی شغلی برای کودکان معنادار باشد.
محتوای آموزشی
پیش بردن نبرد و پیروزی مستلزم تشکیل تیمی قدرتمند و ایجاد هماهنگی میان اعضای آن برای موثرتر بودن حمله‎ها است که خود باعث ارتقای تفکر استراتژیک در بازیکنان می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه های مبارزه با سفینه‎های دشمنان، از بین رفتن آنها و انواعی از تجهیزات جنگی همچون لیزر در بازی وجود دارد که بدون هیچ‎گونه نمایش تصویری از خون یا جراحت نشان داده شده است.
گفتار نامناسب
قسمتی از بازی به گفت گوی بین کاربران اختصاص دارد که اگرچه اغلب مکالمات راجع به در پیش گرفتن استراتژی مناسب جهت حمله‎ها است اما گاهی اوقات در آن از الفاظ زشت و توهین‌آمیز استفاده شده‎ است.
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی با قرار دادن متن‎های راهنمایی نحوه نبرد را به بازیکن آموزش می‎دهد. درجه دشواری نبرد‎ها قابل تغییر هستند که در صورت قرارگیری در نبرد‎هایی با درجه دشواری بالاتر مقدار امتیازات دریافتی بالاتر خواهد رفت. منوی بازی تا حدی شلوغ است.
آنچه والدین باید بدانند

بازی با تم علمی تخیلی، در محیط فضا و به صورت نبرد نوبتی میان بازیکن و حریفان آنلاین، انجام می شود. ساختار و شخصیت‎های بازی از فیلم Independence Day الهام گرفته شده است. بازیکن در نقش فرمانده‎ سفینه فضایی تیم خود را از کاربران سراسر دنیا تشکیل داده و برای دفاع از زمین به نبرد با دشمنان می‌رود. امتیازات به دست آمده پس از هر پیروزی در مبارزات به بازیکن کمک می‎کند تا سفینه‌ی خود را ارتقا داده، خلبانان قدرتمندتری را از حالت قفل خارج کند و شانس پیروزی‌اش را افزایش دهد. بازیکن عهده‎دار بخش نبرد در بازی است که بدون نمایش تصویری از جراحت، نشان داده می‎شود. امکان گفت‎وگو میان اعضای گروه نیز وجود دارد. استفاده‌ی صحیح از تجهیزات جنگی برای از بین بردن دشمنان موجب بهبود تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.12iOS در تاریخ 99/01/11 نوشته‎ شده است.

کیفیت

شخصیت‎ها و مکان‎های بازی مشابه با فضای فیلم Independence Day طراحی شده‎اند که برای علاقه‎مندان به این فیلم جذاب خواهد بود. انواع سلاح‎‎ها و سفینه‎های استفاده شده در بازی متناسب با فضای علمی تخیلی آن است. محیط کهکشان و نبرد‎ها به خوبی و با رعایت جزییات به تصویر کشیده شده‎اند.

مصرف گرایی

بازیکن با پیروزی در نبرد‎ها امتیازاتی به دست می‎آورد که از آنها برای ارتقای سفینه خود استفاده می‎کند و یا بازیکن می تواند با پرداخت حداقل 2.79$ و حداکثر 139.99$ سفینه خود را سریعتر گسترش دهد و خلبانان قدرتمندتری در اختیار داشته باشد.

حریم خصوصی

بازی صفحه‌ای در فیس بوک و توییتر دارد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است .

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 1.12
حداقل نیازمندی iOS 8.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر ZEN Studios Ltd
سال انتشار 2017