Infinity Loop – Immersive Experience

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تشکیل چرخه‌های کوچک و بزرگ با چرخاندن قطعات

سال: 2015

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی از سه بخش تشکیل شده است که برای هیچ کدام روش اجرایی توضیح داده نشده است. اما روش انجام آن‌ها بسیار ساده و مشخص است بازیکن با کلیک روی هر قطعه آن را می‌چرخاند تا در نهایت به هدف مشخص هر مرحله برسد.
  بازی جنبه‌ی حل مسئله دارد بازیکن باید با حفظ تمرکز خود و با چرخاندن قطعات به چینشی از قطعات برسد تا بتواند هدف هر مرحله را انجام دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  لوپ یا چرخه بازی فکری و پازلی است که با قطعات منحنی مانند یا پاره‌خط‌های کوتاه اجرا می‌شود. در هر مرحله از این بازی چندین قطعه کنار هم قرار گرفته‌اند که ثابت هستند و نمی‌توان آن‌ها را جابه‌جا کرد اما در عوض تمام قطعات قابلیت چرخش دارند و با هر بار کلیک روی هر کدام چهل و پنج درجه می‌چرخند. بازی از سه بخش تشکیل شده است هدف بازی در بخش اول این است که انتهای هیچ قطعه‌ای باز نماند و قطعات در نهایت تشکیل چرخه‌های کوچک و بزرگ را بدهند. بخش دوم هدف متفاوتی دارد و بازیکن در آن باید تمام قطعات را از هم جدا کند به طوری که انتهای هیچ دو قطعه‌ای به هم متصل نباشند. در بخش سوم نیز روندی مشابه با بخش اول اجرا می‌شود با این تفاوت که قطعات روی کاشی‌های مربع شکل کوچکی قرار گرفته‌اند. این بازی صدها مرحله دارد که پیش‌روی در تمام آن‌ها به سادگی انجام می‌شود و علاوه‌ بر جنبه‌ی سرگرم‌کنندگی باعث افزایش تمرکز و مهارت تفکر حل مسئله‌ی بازیکن می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.34 Android در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۸ نوشته شده است.

  کیفیت

  پس‌زمینه‌ی بازی طراحی خاصی نداشته و تک رنگ و ساده است. موسیقی ملایمی در متن بازی شنیده می‌شود و حرکت قطعات نیز روان و بدون ایراد انجام می‌شود. ترکیبی که از چینش قطعات در انتهای هر مرحله به دست می‌آید جالب است گاهی نیز رسیدن به اتصال صحیح کمی دشوار می‌شود اما در نهایت به دلیل یکسان بودن شیوه‌ی بازی و چالش مشابه تمام مراحل امکان یکنواخت شدن آن وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت یا درخواست استفاده از راهنما تبلیغاتی نمایش داده می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  موافقت با قوانین حریم خصوصی بازی اجباری است و متن این قوانین در بخش مجزایی در فهرست قابل بازخوانی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
  واحد پول رایگان
  ناشر InfinityGames.io
  سال انتشار ۲۰۱۵