Into The Dead

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

دویدن تا بی‌نهایت و فرار از دست زامبی‌های ترسناک

سال: 2012
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  توضیحات اولیه بازی شفافیت لازم را ندارند ولی برای بازیکنان آشنا به این نوع بازی‎ها پیچیدگی بالایی ندارد. بازیکنان ناآشنا قطعاً به چند دور بازی نیاز خواهند داشت تا تسلط کامل بر روی بازی را به دست آورند. روش کنترل شخصیت اصلی در ابتدای بازی و در بخش تنظیمات قابل‌تغییر است.
  ظاهر نزدیک به واقعیت زامبی‎ها با چهره‎های ترسناکشان در طول مسیر قابل‌مشاهده است. فضاسازی تاریک و نامعلوم بازی اضطراب بازیکنان را افزایش می‎دهد. بازیکنان در طول مسیر تیراندازی می‎کنند، با اره‌برقی با زامبی‎ها برخورد می‎کنند، انواع حیوان وحشی برای کشتن زامبی‎ها استفاده می‎کنند و در صورت برخورد با زامبی‎ها توسط آنها کشته می‎شوند. صداگذاری دقیق بازی در ایجاد حس وحشت و ترس بی‌تأثیر نیست.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از نوع دویدن تا بی‌نهایت است که با موضوع زامبی و مردگان متحرک تلفیق‌شده است. بازیکن به دلایل نامعلومی در زمینی مملو از زامبی قرار دارد و با سرعت در حال فرار است. در این بین باید با تغییر جهت حرکتی خود از برخورد با زامبی‎ها جلوگیری کند یا با داشتن انواع سلاح مانند تفنگ، اره‌برقی یا تیر و کمان زامبی‎های موجود در مسیر را بکشد. مأموریت‌های موجود در کنار افزایش انگیزه جهت ادامه مسیر، سکه‎های بازیکنان را افزایش می‎دهند تا بتواند از قابلیت‎هایی مانند سگ یا ببر شکاری یا اسلحه استفاده کنند. با هر بار شلیک، خون زامبی‎ها به اطراف پاشیده می‎شود و در زمان استفاده از اره‌برقی خون زامبی‎ها بر روی صفحه‌نمایش ریخته می‎شود. هدف بازی تنها ایجاد نوعی سرگرمی ترسناک برای گذران وقت است و هیچ آورده یا ارزش‌افزوده‌ای جز هیجان کاذب برای بازیکنان ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.5.7 iOS در تاریخ 97/03/28 بعد از تمام کردن 14 مأموریت نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر تاریک و سرد بازی با محتوای ترسناک و خشن آن هماهنگی بالایی دارند. موسیقی متنی در جریان اصلی بازی به گوش نمی‎رسد ولی صداگذاری‎ها با دقت بالایی صورت گرفته‎اند که شامل دویدن شخصیت، صدای زامبی‎های نزدیک، پارس سگ همراه یا تیراندازی‎ها می‎شود. گرافیک بازی، کیفیت نسبتاً خوبی دارد ولی در محیط‎های تاریک مانند شب، دید بازیکن را محدود می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امکان خرید اسلحه‌ی پیشرفته با خرید درون برنامه وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Faebook در بخش ثبت رکورد بازیکن قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۵.۷
  سال انتشار ۲۰۱۲