Island Adventures

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
ماجراجویی در جزیره و مبارزه با هیولا‎ها برای آزاد کردن یک شاهزاده
سال: 2016
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  روش انجام بازی برای بازیکنان به راحتی قابل‎فهم است. با لمس صفحه‎ی بازی شخصیت به سمت چپ یا راست حرکت می‎کند. بخش‎هایی از صفحه نیز به پریدن از روی موانع و شلیک به سمت دشمن اختصاص دارد. در پایان هر مرحله شخصیتی با جثه‎ی بزرگتر از باقی دشمنان ظاهر می‎شود که شکست دادن آن چالش‎برانگیز است.
  طراحی بازی کارتونی است اما استفاده از سلاح‎های سرد و همچنین حضور هیولا‎ها و موجودات ترسناک ممکن است حس ترس و خشونت را به بازیکن انتقال دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  شخصیت بازی یک انسان اولیه‎ی کارتونی است که سعی دارد پرنسسی را نجات دهد. بازیکن باید او را بدون این که به موانع و هیولاها برخورد کند به پایان هر مرحله برساند. شخصیت می‎دود و از روی موانع مسیر می‎پرد. در اثر حرکت زیاد انرژی او کم‎کم کاهش پیدا می‎کند و باید با خوردن سیب، موز و سایر خوراکی‎های مسیر انرژی خود را افزایش دهد. شخصیت بازی تنها سه بار مجاز است تا با موانع برخورد کند. برخورد بیش از سه بار منجر به باخت خواهد شد و بازیکن باید بازی را از اولین مرحله آغاز کند. منتهی در صورت متصل بودن به اینترنت امکان تماشای فیلم تبلیغاتی و ادامه دادن بازی از محل شکست وجود دارد. علاوه بر موانع و میوه‎ها تخم‎مرغ‎هایی نیز در طول بازی وجود دارند که با شکستنشان اسلحه یا ویژگی خاصی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. مانند سوار شدن روی اسکیت برای افزایش سرعت شخصیت. بازی محتوای آموزشی ندارد اما به سرعت‎عمل و تمرکز زیادی نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.2 در تاریخ 99/07/23 نوشته شده است.

  کیفیت

  در طراحی بازی از رنگ‎های تند و متنوعی استفاده شده است. گرافیک بازی پیکسلی است و ساختار آن مشابه بازی سوپر ماریو است. در هر مرحله انواع موانع مانند پله‎های معلق یا ستون‎ها بزرگ وجود دارند که بازیکن باید از روی آن‎ها بپرد. تصاویر پس‎زمینه‎ی زیبا و موسیقی متن مهیج بر جذابیت بازی افزوده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  فیلم‎های تبلیعاتی در بازی وجود دارد. برای تهیه‎ی برخی امکانات خرید درون برنامه‎ای نیاز است.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ و بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۶