Island Experiment

بررس متن: حامد داوری

9+ 6 تا 9 با همراهی والدین

کاوش در طبیعت برای حفظ بقای کودکان گمشده در جزیره‌‎ای فانتزی

ناشر: NEXTERS GLOBAL LTD سال انتشار: 2018

Island Experiment

9+
6 تا 9 با همراهی والدین

کاوش در طبیعت برای حفظ بقای کودکان گمشده در جزیره‌‎ای فانتزی

ناشر: NEXTERS GLOBAL LTD

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
فعالیت‎های این برنامه به کودکان و نوجوانان کمک می‎کند تا فرصتی برای یادگیری مهارت مدیریت منابع و توسعه‎ی مسئولیت‎پذیری پیدا کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
در یک منطقه از بازی هرمی مشابه با یکی از آثار تاریخی مکزیک به نام چیچن ایتزا وجود دارد و همچنین مجسمه‌هایی مشابه با آثار باستانی به‌طور پراکنده در بعضی مناطق جزیره مشاهده می‌شود.
ترس و خشونت
در بعضی مواقع در بازی حیواناتی نظیر خرچنگ یا مار به محصولات و افراد جزیره حمله می‎کنند، در این زمان‎ها بازیکن باید به‌وسیله‌ی چماق خود آنها را از بین ببرد. البته وسیله‌ی جنگی، حیوانات و حتی نحوه‌ی جنگیدن سبک فانتزی دارد و نمای آن از دور بوده و تصویر واضحی را به بازیکن نشان نمی‌دهد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی بخشی تحت عنوان منو ندارد و تمامی گزینه‌های موردنیاز بازیکن در اطراف صفحه پراکنده‌ شده‌اند. تعداد گزینه‌ها زیاد بوده و به‌مراتب اندازه‎ی آنها کوچک‌شده است. بازی به نسبت تنوع گزینه‌ها آموزش محدودی دارد و برای رده‌ی سنی پیشنهادی کمک والدین را می‌طلبد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در دسته بازی‌های ماجراجویی قرار می‌گیرد. چندین کودک کنجکاو و دانشمند در یک جزیره‌ی متروکه گم‌شده و بازیکن باید برای بقا و رفع گرسنگی و تشنگی به آنها کمک کند. کودک می‌تواند با کاوش در جزیره‌ی اسرارآمیز گنجینه‌های پنهان آن را کشف کرده و با استفاده از منابع طبیعی که در محیط جزیره پراکنده‌شده‌اند وسایل و مواد خوراکی موردنیاز را تهیه کند. برای انجام برخی از فعالیت‎ها همچون ساخت خانه و تهیه‌ی چوب کودکان به انرژی (گوشت و میوه) نیاز دارند و این انرژی در قالب برداشت محصولات از زمین زراعی یا دریافت جایزه به بازیکن تعلق می‌گیرد. در طول بازی بازیکن می‌تواند غارها و آثار باستانی را کشف کرده و غنیمت‌هایی را دریافت کند، همچنین ممکن است به نبرد با موجودات مزاحم بپردازد. با مدیریت این جزیره کودک مسئولیت‌پذیری را تجربه می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/05/25 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 5.0316 است.

کیفیت

تصاویر کیفیت گرافیکی بالایی دارند و رنگ‌های به‌کاررفته در آن از تنوع و جذابیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. موسیقی متن بازی ملایم بوده اما در طولانی‌ مدت به علت تکرار ریتم آن ممکن است یکنواخت باشد.

مصرف گرایی

برای دریافت مواد مصرفی، خرید درون برنامه‎ای وجود دارد.

حریم خصوصی

بازی به صورت آنلاین اجرا می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 5.0316
واحد پول رایگان
ناشر NEXTERS GLOBAL LTD
سال انتشار 2018