iTouchiLearn Life Skills: Morning Routines for Preschool Kids

بررس متن: پرستو رحیمی

8+ 4 تا 8 با همراهی والدین

آموزش فعالیت‎های قبل از رفتن به مدرسه به کودکان در قالب شعر

ناشر: Araize سال انتشار: 2011

iTouchiLearn Life Skills: Morning Routines for Preschool Kids

8+
4 تا 8 با همراهی والدین

آموزش فعالیت‎های قبل از رفتن به مدرسه به کودکان در قالب شعر

ناشر: Araize

سال انتشار: 2011

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
در این مجموعه کودک با فعالیت‌های صبحگاهی آشنا می‌شود و طی آنها با برخی مهارت‌های کاربردی مانند بهداشت فردی آشنا می‎ود تا در نهایت استقلال بیشتری در انجام امور شخصیت خود داشته باشد. در این بازی کودک با اعداد و همچنین اسامی برخی از اشیاء آشنا می‌شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
گوینده‎ی بازی دستورالعمل‌هایی را در مورد روش کار در اختیار کودک قرار می‌دهد و کلیت بازی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش انجام می‎شود. این مجموعه به زبان انگلیسی تهیه‌شده است که همراهی والدین برای ترجمه مطالب اهمیت دارد و مفید است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی برای آموزش فعالیت‎های صبحگاهی کودکان طراحی شده است و گروه هدفش کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم‎اند. برنامه در هفت مرحله فعالیت‌های صبح و قبل از رفتن به مدرسه را در قالب شعر و موسیقی آموزش می‎دهد. این فعالیت‎های شامل بیدار شدن، شستن دستان، شستن صورت، پوشیدن لباس، خوردن صبحانه، مسواک زدن و رفتن به مدرسه است. با پخش انیمیشن‎های کوتاه همراه با شعر، مفاهیم به زبان انگلیسی آموزش داده می‎شوند. در طی هر فعالیت، کودک پازل‌هایی مانند مطابقت زمان در ساعت و تطبیق کلمات با اشیاء را برای یادگیری بیشتر انجام می‌دهد. علاوه بر مراحل آموزشی دو مرحله رنگ‌آمیزی اشیاء و کامل کردن پازل نیز در اختیار کودک قرار می‌گیرد. هدف این مجموعه کمک به کودکان برای استقلال یافتن در انجام امور روزانه است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.0.7 iOS در تاریخ 98/09/6 نوشته‎شده است.

کیفیت

استفاده از رنگ‌های متنوع و موسیقی شاد برنامه، فضایی مناسب برای آموزش‌های کاربردی به کودکان ایجاد کرده است. کودک پس از یادگیری صحیح هر مطلب توسط گوینده بازی تشویق می‌شود.

مصرف گرایی

دو آموزش ابتدایی بازی به‌صورت رایگان است و برای در اختیار داشتن تمامی آموزش‌ها پرداخت 2.79$ لازم است.

حریم خصوصی

در صورت دادن دسترسی به آلبوم تصاویر، کودک می‌تواند تصاویر رنگ‌آمیزی شده را در آلبوم تصاویر خود ذخیره کند. همچنین او می‌تواند تصاویر را برای دوستان و نزدیکان خود ایمیل کند که اتصال به اینترنت برای اشتراک‌گذاری تصاویر الزامی است. بازی لینکی در فیس‌بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 4.0.7
واحد پول رایگان
ناشر Araize
سال انتشار 2011
نیازهای ویژه

این برنامه برای کودکان دارای اوتیسم طراحی‌شده است.