iTouchiLearn Life Skills: Morning Routines for Preschool Kids

thumbnail
۸ سال به بالا
۴ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش فعالیت‎های قبل از رفتن به مدرسه به کودکان در قالب شعر

سال: 2011
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  گوینده‎ی بازی دستورالعمل‌هایی را در مورد روش کار در اختیار کودک قرار می‌دهد و کلیت بازی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش انجام می‎شود. این مجموعه به زبان انگلیسی تهیه‌شده است که همراهی والدین برای ترجمه مطالب اهمیت دارد و مفید است.
  در این مجموعه کودک با فعالیت‌های صبحگاهی آشنا می‌شود و طی آنها با برخی مهارت‌های کاربردی مانند بهداشت فردی آشنا می‎ود تا در نهایت استقلال بیشتری در انجام امور شخصیت خود داشته باشد. در این بازی کودک با اعداد و همچنین اسامی برخی از اشیاء آشنا می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی برای آموزش فعالیت‎های صبحگاهی کودکان طراحی شده است و گروه هدفش کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم‎اند. برنامه در هفت مرحله فعالیت‌های صبح و قبل از رفتن به مدرسه را در قالب شعر و موسیقی آموزش می‎دهد. این فعالیت‎های شامل بیدار شدن، شستن دستان، شستن صورت، پوشیدن لباس، خوردن صبحانه، مسواک زدن و رفتن به مدرسه است. با پخش انیمیشن‎های کوتاه همراه با شعر، مفاهیم به زبان انگلیسی آموزش داده می‎شوند. در طی هر فعالیت، کودک پازل‌هایی مانند مطابقت زمان در ساعت و تطبیق کلمات با اشیاء را برای یادگیری بیشتر انجام می‌دهد. علاوه بر مراحل آموزشی دو مرحله رنگ‌آمیزی اشیاء و کامل کردن پازل نیز در اختیار کودک قرار می‌گیرد. هدف این مجموعه کمک به کودکان برای استقلال یافتن در انجام امور روزانه است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.0.7 iOS در تاریخ 98/09/6 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  استفاده از رنگ‌های متنوع و موسیقی شاد برنامه، فضایی مناسب برای آموزش‌های کاربردی به کودکان ایجاد کرده است. کودک پس از یادگیری صحیح هر مطلب توسط گوینده بازی تشویق می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  دو آموزش ابتدایی بازی به‌صورت رایگان است و برای در اختیار داشتن تمامی آموزش‌ها پرداخت 2.79$ لازم است.

  نیازهای ویژه

  این برنامه برای کودکان دارای اوتیسم طراحی‌شده است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در صورت دادن دسترسی به آلبوم تصاویر، کودک می‌تواند تصاویر رنگ‌آمیزی شده را در آلبوم تصاویر خود ذخیره کند. همچنین او می‌تواند تصاویر را برای دوستان و نزدیکان خود ایمیل کند که اتصال به اینترنت برای اشتراک‌گذاری تصاویر الزامی است. بازی لینکی در فیس‌بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۰.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Araize
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان