Jellyking Rule the World

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
کمک به پادشاه ژله‎ها برای کسب تمام سکه‎های داخل مسیر
سال: 2015
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی از همان ابتدا آموزش‌های گام‌به‌گام برای آگاهی بازیکن دارد و حتی در صورت اضافه شدن روش‌های جدید، آموزش‎ها همچنان در اختیار مخاطب قرار دارد. منوی بازی تنها گزینه‌های لازم و ضروری را شامل می‌شود و پیچیدگی در کار با بازی وجود ندارد.
  وجود پس‌زمینه‌هایی با محتواهای مختلف همچون: اهرام تاریخی مصر، مجسمه آزادی در امریکا و مواردی از این قبیل می‌تواند دانشی ضمنی در مورد بناهای تاریخی کشورهای مختلف بدهد.
  برخلاف محتوای کودکانه و فانتزی بازی برخی از مراحل موانعی از نوع تیغ دارند که با محتوای کودکانه‎ی بازی هماهنگی ندارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در این بازی، بازیکن در نقش یک شخصیت ژله مانند به نام پادشاه ژله، باید با حرکت و پرش خود از موانع موجود عبور کرده و بتواند تمامی سکه‌های آن مرحله را به دست آورد و با جمع‌آوری کامل سکه‎ها به مراحل بعدی صعود کند. پادشاه ژله به‌صورت خودکار و دائمی یک پرش کوتاه را انجام می‌دهد و در مراحل اولیه بازیکن تنها با چپ و راست کردن آن می‌تواند مراحل را به پایان برساند اما با پیشروی در مراحل قابلیت‌های جدید مانند پرش‌های بلندتر نیز نیاز می‌شود و آموزش آنها به‌صورت گام‌به‌گام به بازیکن داده خواهد شد. موانع موجود در مسیر، گاه موجودات بیگانه و گاه تیغ‌هایی بر روی زمین‌اند که به‌صورت کارتونی و فانتزی طراحی‌شده و از شککل واقعی به دورند. بازیکن در صورت برنده شدن الماس‌هایی را دریافت می‌کند که می‌تواند به‌وسیله‌ی آنها شخصیت ژله‌ای را تغییر دهد. پس‌زمینه‌های بازی تنوع فوق‌العاده بالایی دارند و همچنین زمینه‌ای برای آشنایی مخاطب، با زیستگاه‌های مختلفی مثل جنگل، اقیانوس و مناطق تاریخی مثل اهرام مصر و حتی بعضی کشورها و مناطق گردشگری آنها را فراهم می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/07/10 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 7.0.0 است.

  کیفیت

  تنوع بالای پس‌زمینه‌ها و قابلیت تغییر شخصیت بازی سرگرم‌کنندگی و جذابیت بازی را افزایش داده است. موسیقی بازی متناسب و هماهنگ با سبک فانتزی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی برای دریافت الماس خرید درون برنامه‌ای وجود دارد. تبلیغات بازی‌های دیگر در این بازی به نمایش گذاشته می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۷.۰.۰
  سال انتشار ۲۰۱۵