Juice Jam

thumbnail
۸ سال به بالا
۶ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل تصاویر میوه‎های یکسان با محور کردن آن‎ها

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساز‎و‎کار بازی توسط متن‎های کوتاه و تصاویر به کودک آموزش داده می‎شود دشواری مراحل به صورت تصاعدی افزایش پیدا می‎کنند و نیاز به دقت بیشتر کودک دارد.
  کودک می‎تواند به کمک تصاویر بازی و با همراهی والدین خود با مفاهیمی مثل عمودی، افقی و اشکالی چون مربع آشنا ‎شود و همچنین عامل تعداد محدود حرکت در حین بازی کودکان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Juice Jam – Puzzle Game & Free Match 3 Games است. بازی با حل کردن اشکال میوه‎های رنگی در چارچوب پازل پیش می‌رود. با قرار گرفتن و محور شدن تعداد سه یا بیشتر میوه‎های یک شکل به‌ صورت خطی در کنار هم، میوه‎های جدید جایگزین آن‎ها می‌شوند. هر مرحله مأموریتی به بازیکن داده می‎شود (به عنوان مثال به دست آوردن ده سیب) که برای انجام آن بازیکن تعداد محدودی حرکت در اختیار دارد و در صورت تمام شدن حرکت‎ها و انجام نشدن مأموریت مرحله از ابتدا آغاز می‎شود. بازی ساختاری مشابه با بازی Candy Crush دارد و تنها از نظر گرافیکی با هم متفاوت هستند. کودکان توانایی مهارت حل مسئله را در این بازی تمرین خواهند کرد. کودک می‎تواند میزان پیشرفت خود در بازی و امتیازات به‎دست‎آورده را از طریق فیس‎بوک با دوستان خود به اشتراک بگذارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 2.35.3 در تاریخ 98/10/3 نوشته‎ شده‎ است.

  کیفیت

  تصویرسازی شخصیت‌های بازی، استفاده از رنگ‎های تند و زنده، موسیقی متن و تنوع در مأموریت‎ها موجب بالا رفتن کیفیت فضای بازی شده‎ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  کودک با سکه‎های کسب‎شده در بازی می تواند موارد کمکی را به دست آورده و در مراحل مشکل‎تر از آن‎ها استفاده کند یا با پرداخت حداکثر 69.99$ می‎تواند تعداد زیادی سکه برای خرید درون برنامه خریداری کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد که کودک می‎تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۳۵.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Jam City , Inc
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان