Jukebeat

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ضربه زدن بر روی علامت‌های ظاهرشده با ریتم موسیقی در حال پخش

سال: 2011
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار بازی بسیار ساده است و در ابتدا به‌طور کامل به بازیکن آموزش داده می‌شود. همچنین تغییر درجه دشواری بازی نیز در بخش تنظیمات آن وجود دارد تا کودکان بر اساس توانایی خود چالش بازی را تنظیم کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه با تم موسیقیایی خود سازوکار پیچیده‎ای ندارد. بازیکن با ضربه زدن بر روی علامت‌ها (هماهنگ با ریتم موسیقی در حال پخش) و تنظیم سرعتشان مراحل را پشت سر می‎گذارند. سه موسیقی متن در بازی به‌صورت رایگان وجود دارد و برای دسترسی به سایر موسیقی‌ها خرید درون برنامه لازم است. اگرچه این بازی هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته‌شده است اما عامل ضربه زدن در زمان مناسب نیازمند تمرکز بالای بازیکن است و برای کودکانی که به موسیقی علاقه دارند می‌تواند بسیار جالب باشد. این بازی در دستگاه‎های اندروید با عنوان Jubeat plus ارائه می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.6.4 iOS در تاریخ 98/07/14 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  فضای بازی ساده است اما امکان تغییر تم‌ها و موسیقی در حال پخش باعث جذابیت آن می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی رایگان است اما برای در اختیار داشتن تمام موسیقی‎ها نیازمند خرید درون برنامه با پرداخت 5.49$ است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۶.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Konami Digital Entertainment Co., Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان