June’s Journey

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پیدا کردن قاتل خواهر جون با استفاده از رد‎پاها و علائم مختلف

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی ازنظر سازوکار استفاده و روش انجام بسیار ساده است و تنها مشکل در آگاهی به معنای کلمات و پیدا کردنشان در تصویر است. البته قابلیت نزدیک کردن صفحه و غیرفعال شدن عناوین در حین حرکت به یافتن سریع‎تر اشیاء کمک می‎کند.
  کودکان و نوجوانان می‎توانند با جست‎وجوی کلماتی که به آنها آشنایی ندارند دانش زبان انگلیسی خود را افزایش دهند. همچنین مشاهده تصویر کلمات به یادآوری و به یادماندن معنای آنها کمک می‎کند.
  محتوای بازی در مورد قتل شخصیت‎های داستانی است و در برخی از صحنه‎های بازی جسد افراد مشاهده می‎شود. البته تصاویر ثابت و بدون ویژگی‎های واقع‎گرایانه نمایش داده‌شده‌اند، ولی همچنان خون در اطراف بدنشان دیده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  جون در پی یافتن قاتل خواهر و شوهر خواهر خود وارد دنیایی از راز‎ها و سرنخ‎ها می‎شود. هدف از این بازی یافتن اشیای انتخاب‌شده در تصاویر به‎هم‎ریخته و شلوغ است. بازیکنان در هر بخش با مجموعه‎ای از وسایل متنوع روبه‎رو می‎شوند که عنوانشان به زبان انگلیسی در پایین صفحه قرارگرفته است. این بازی اگرچه به هدف آموزش ساخته نشده، اما برای یادگیری بازی مناسبی است. این بازی حس کنجکاوی و خلاقیت کودکان و نوجوانان را تقویت می‎کند. بازیکنان برای عبور از هر فصل نیاز به سرنخ کافی و ساختمان‎های دکوری جدیدند که با استفاده از سکه‎ها و الماس‎ها خریداری می‎شوند. انرژی لازم برای انجام بازی با گذر زمان و خرید درون برنامه افزایش می‎یابد و صندوق‎های جایزه برای پیشرفت سریع‎تر در بازی دریافت می‎شوند. تکرار مراحل برای رسیدن به سرنخ‎ها هم به جهت تکرار کلمات مفید بوده و هم از منظر یکنواخت شدن جریان بازی کسل‎کننده است. کودکان و نوجوانان علاقه‎مند که به داستان‎های کارگاهی می‎توانند از این بازی استفاده کنند تا حس کنجکاوی خود را توسعه دهند. باوجود داستان قتل و وجود جنازه در تصاویر بازی، حس فانتزی و تصاویر کارتونی و شاد مانع از رعب‎آور شدن داستان می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.18.2 iOS در تاریخ 97/04/30 بعد از عبور از فصل اول نوشته‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎های پیشنهادی متعددی برای خرید درون برنامه الماس‎ها، سکه‎ها و صندوق جایزه از 0.99 تا 49.99 دلار ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی تنها با اتصال دائمی به اینترنت قابل‌اجرا است. لینک ارتباط با Facebook در صفحه ورودی بازی قرار دارد که با وارد شدن به آن امکان ثبت رکورد و رقابت با دوستان به دست می‎آید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۸.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Wooga gmbh
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان