JustBuild.LOL

بررس متن: حامد داوری

11+ 7 تا 11 با همراهی والدین

ساخت‌وساز با استفاده از اشکال هندسی در فضایی نامحدود

ناشر: Lior Alterman سال انتشار: 2018

JustBuild.LOL

11+
7 تا 11 با همراهی والدین

ساخت‌وساز با استفاده از اشکال هندسی در فضایی نامحدود

ناشر: Lior Alterman

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
وجود اجسام و اشکال هندسی مختلف می‌تواند اطلاعات بازیکنان را در این زمینه گسترش دهد. ساختن بناها و ساختمان‌های فضایی خلاقانه با استفاده از اشکال هندسی می‌تواند به پرورش تفکر خلاق نوجوان کمک کند و قوه‌ی تجسم و تخیل او را تقویت کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
با ورود به بازی مستقیماً صفحه‌ی اصلی نمایش داده می‌شود و بخش جداگانه‌ای تحت عنوان منو وجود ندارد. گزینه‌های اطراف صفحه از فونت و اندازه‎ی مناسبی برخوردارند. ساخت‌وساز با استفاده از کلیدهای تعبیه‌شده در طرفین صفحه انجام می‎شود و پیچیدگی ندارد اما در ابتدای کار تا حدودی کمک والدین را می‌طلبد.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این برنامه نقش شخصیت آهن‌ربایی در فضایی خالی و نامحدود را دارد که اقدام به ساخت‌وساز می‎کند. در پایین صفحه اشکال سه بعدی به‌صورت آماده در قالب دیوار، کف، اجسام هرمی و ... قرارگرفته‎اند و بازیکن می‌تواند ساختمان‌های سه بعدی را با توجه به خلاقیت خود طراحی کند. بازیکن می‌تواند با انتخاب شکل موردنظر و زدن روی گزینه‎ی ساخت، بنای موردنظر خود را جایگذاری کند. در سمت چپ صفحه کلیدی برای حرکت بازیکن به اطراف تعبیه‌شده است و کلید دیگری در قالب چکش در کنار گزینه‌ها برای تخریب و حذف فضاهای قبلی به کار می‎آید. ساخت بناها و ساختمان‌ها بر روی تفکر خلاق و انتزاعی بازیکنان مؤثر است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/30 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.32 است.

کیفیت

فضای خالی و نامحدود در اختیار بازیکن تنها از کف‌پوشی بزرگ مشابه چمن تشکیل‌شده است و جذابیتی از نظر بصری ندارد. اجسامی در اختیار محدودند و رنگ‌بندی ندارند که ممکن است در طولانی‌مدت برای بازیکن کسل‌کننده باشد. موسیقی متنی وجود ندارد.

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 18
حداقل نیازمندی اندروید 4.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.32
واحد پول رایگان
ناشر Lior Alterman
سال انتشار 2018