Kangi Club – English For Kids

بررس متن: پریا کنکاشور

10+ 5 تا 10 با همراهی والدین

آموزش لغات ابتدایی به زبان انگلیسی برای کودکان

ناشر: Helen Doron Educational Group سال انتشار: 2018

Kangi Club – English For Kids

10+
5 تا 10 با همراهی والدین

آموزش لغات ابتدایی به زبان انگلیسی برای کودکان

ناشر: Helen Doron Educational Group

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این برنامه دارای بخش‌های داستانی و سرگرم‌کننده بوده که در آن اسامی حیوانات و ابزارها به زبان انگلیسی به کودک آموزش داده می‌شود. بخش‌هایی برای تمرین‌ دیکته‎ی کلمات وجود دارد. علاوه بر آن در بخش داستان‌ها و ترانه محتواهای آموزنده‌ای از قبیل استفاده‎ی صحیح از موبایل وجود دارد که به کودک باید‌ها و نبایدهایی از قبیل حریم خصوصی که باید حین استفاده از دستگاه‌ها هوشمند رعایت کند را می‌آموزد و بازی‌های معمایی ازجمله پازل نیز در این برنامه تعبیه‌شده است که قدرت تجسم و حل مساله کودک را افزایش می‎دهد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از هیچ‌ یک از بخش‌های بازی برای کودکان دشوار نیست. همچنین در بخش‌هایی که محتوای آموزنده دارند گوینده به کودک کمک می‌کند تا بتواند گزینه‎ی صحیح را انتخاب کند. بیان راهنمایی‎ها به زبان انگلیسی نیاز به ترجمه را برای کودکان فارسی زبان بسیار بالا برده است.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه‎ برای آموزش لغات زبان انگلیسی ساخته‌شده است. در این برنامه بالغ بر ۱۰ بازی مختلف قرار داده‌شده که به کودک در جهت تسلط پیدا کردن به زبان انگلیسی یاری می‎رسانند. هر بازی رویکرد متفاوتی دارد و در تمامی بازی‌ها صدای گوینده‎ شنیده می‌شود که به زبان انگلیسی سازوکار هر بازی را به کودک توضیح می‌دهد. به‌طور مثال در اولین بازی از کودک خواسته می‌شود تا گونه‌های جانوری خاصی ازجمله پرندگان و حشرات را در طی مسیر پیدا کند یا اسم ابزارهای آشپزخانه را می‌برد و کودک باید آن شئ را پیدا کند و به همین ترتیب می‌تواند نام تعداد زیادی از حیوانات و اشیاء پیرامون خود را به زبان انگلیسی فرابگیرد. علاوه بر بخش بازی‌ها قسمتی نیز با محتوای شعر و ترانه‌های کودکانه، کلیپ‌های موزیکال و داستان‌های کوتاه به زبان انگلیسی وجود دارد که برای سرگرمی و آموزش غیرمستقیم کودکان قرار داده‎شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ Android ۱.۶ در تاریخ ۹۸/0۷/۲۵ نوشته‌شده است.

کیفیت

این برنامه مناسب کودکان است و تصویرسازی‌های آن نیز متناسب با گروه سنی هدف طراحی‎شده است. شخصیت‎های مختلف رنگی و کارتونی ازجمله موش، گربه، سگ و ... به افزایش جذابیت بازی برای کودکان کمک می‎کنند. تنوع در بازی‎ها و تفاوت شیوه و محتوای آموزشی هر بازی کودک را به ادامه‎ی آموزش ترغیب می‎کند. موسیقی کودکانه‎ای در طی بازی‌ها شنیده می‎شود و صدای خانم گوینده نیز صمیمانه و دلنشین است.

مصرف گرایی

در بخش منوی بازی تبلیغاتی از بازی‌های مشابه دیده می‌شود.

حریم خصوصی

این بازی به‌صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت قابل‌ اجرا است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 27
نسخه تست شده روی اندروید 1.6
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Helen Doron Educational Group
سال انتشار 2018