Kangi Club - English For Kids

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۵ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش لغات ابتدایی به زبان انگلیسی برای کودکان

سال: 2018
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  استفاده از هیچ‌ یک از بخش‌های بازی برای کودکان دشوار نیست. همچنین در بخش‌هایی که محتوای آموزنده دارند گوینده به کودک کمک می‌کند تا بتواند گزینه‎ی صحیح را انتخاب کند. بیان راهنمایی‎ها به زبان انگلیسی نیاز به ترجمه را برای کودکان فارسی زبان بسیار بالا برده است.
  این برنامه دارای بخش‌های داستانی و سرگرم‌کننده بوده که در آن اسامی حیوانات و ابزارها به زبان انگلیسی به کودک آموزش داده می‌شود. بخش‌هایی برای تمرین‌ دیکته‎ی کلمات وجود دارد. علاوه بر آن در بخش داستان‌ها و ترانه محتواهای آموزنده‌ای از قبیل استفاده‎ی صحیح از موبایل وجود دارد که به کودک باید‌ها و نبایدهایی از قبیل حریم خصوصی که باید حین استفاده از دستگاه‌ها هوشمند رعایت کند را می‌آموزد و بازی‌های معمایی ازجمله پازل نیز در این برنامه تعبیه‌شده است که قدرت تجسم و حل مساله کودک را افزایش می‎دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه‎ برای آموزش لغات زبان انگلیسی ساخته‌شده است. در این برنامه بالغ بر ۱۰ بازی مختلف قرار داده‌شده که به کودک در جهت تسلط پیدا کردن به زبان انگلیسی یاری می‎رسانند. هر بازی رویکرد متفاوتی دارد و در تمامی بازی‌ها صدای گوینده‎ شنیده می‌شود که به زبان انگلیسی سازوکار هر بازی را به کودک توضیح می‌دهد. به‌طور مثال در اولین بازی از کودک خواسته می‌شود تا گونه‌های جانوری خاصی ازجمله پرندگان و حشرات را در طی مسیر پیدا کند یا اسم ابزارهای آشپزخانه را می‌برد و کودک باید آن شئ را پیدا کند و به همین ترتیب می‌تواند نام تعداد زیادی از حیوانات و اشیاء پیرامون خود را به زبان انگلیسی فرابگیرد. علاوه بر بخش بازی‌ها قسمتی نیز با محتوای شعر و ترانه‌های کودکانه، کلیپ‌های موزیکال و داستان‌های کوتاه به زبان انگلیسی وجود دارد که برای سرگرمی و آموزش غیرمستقیم کودکان قرار داده‎شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ Android ۱.۶ در تاریخ ۹۸/0۷/۲۵ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این برنامه مناسب کودکان است و تصویرسازی‌های آن نیز متناسب با گروه سنی هدف طراحی‎شده است. شخصیت‎های مختلف رنگی و کارتونی ازجمله موش، گربه، سگ و … به افزایش جذابیت بازی برای کودکان کمک می‎کنند. تنوع در بازی‎ها و تفاوت شیوه و محتوای آموزشی هر بازی کودک را به ادامه‎ی آموزش ترغیب می‎کند. موسیقی کودکانه‎ای در طی بازی‌ها شنیده می‎شود و صدای خانم گوینده نیز صمیمانه و دلنشین است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در بخش منوی بازی تبلیغاتی از بازی‌های مشابه دیده می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  این بازی به‌صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت قابل‌ اجرا است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Helen Doron Educational Group
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان