Kick The Buddy

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کشتن و آزار شخصیت عروسکی با انواع اسلحه و بمب جهت سرگرمی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در بخش غذاها نوعی از مشروبات الکلی، مواد مخدر و دارو برای شکنجه شخصیت بازی وجود دارد.
  روش اعمال شکنجه‌ها بر روی شخصیت عروسکی متفاوت است. برخی از اشیاء پرتاب می‎شوند، بعضی‎ها در صفحه قرار می‎گیرند و جابه‎جا می‎شوند و برخی منفجر می‎شوند. در بالای صفحه بعد از انتخاب هر ابزار توضیح نوشته می‎شود تا بازیکن از نحوه استفاده آگاهی پیدا کند. هیچ روش درست یا اشتباهی برای استفاده از ابزارهای شکنجه وجود ندارد.
  ابزارهای شکنجه و کشتار در این بازی در انواع دسته‎های اسلحه گرم و سرد، بمب، اشیایی برای پرتاب کردن، مواد شیمیایی اشتعال‎زا، حیوانات وحشی، مواد رادیواکتیو، اسلحه‌ی نانو، وسایل وحشت و موارد مشابه است. با تکرار اجرای روش‎های مرگبار بر روی عروسک پارچه‎ای درنهایت عروسک می‎میرد. در حین شکنجه عروسک آه و ناله می‎کند و قیافه دردناک به خود می‎گیرد و به‌مرور آثار کبودی و زخم در چهره و بدن او به وجود می‎آید.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ابزار متعددی را جهت شکنجه یک عروسک پارچه‎ای در اختیار بازیکنان قرار می‎دهد و هدف بازی مشخص نیست. بعد از شکنجه‎های سنگین شخصیت عروسکی می‎میرد و مجدداً زنده می‎شود. ظاهر عروسک باوجود اینکه لبخند می‎زند ترسناک به نظر می‎آید و صداهای ناخوشایندی در حین شکنجه از خود بروز می‎دهد. ابزارهای شکنجه بسیار متنوع و با هزینه‎های بالا که این هزینه‎ها به‌صورت طلا و اسکناس داخل بازی از بازیکن کسر می‎شود. از انواع ابزارهای شکنجه می‎توان به بمب، نارنجک، شمشیر، تیغ، آب جوش و موشک اشاره کرد. بازی مملو از تبلیغات متنوع تصویری و ویدیویی است و در مدت‌زمان پنج دقیقه از بازی حداقل سه تبلیغ ویدیویی نمایش داده می‎شود. معمولاً برای خرید ابزار پول و طلا کافی نیست و بازیکن اجبار به خرید درون برنامه دارد، همچنین برای باز کردن جوایز لازم به تماشای ویدیوی تبلیغاتی است. محتوای این بازی برای کاهش استرس یا خالی کردن خشم طراحی‌شده ولی در عمل بیشتر باعث افزایش تنش و حس گناه به علت آزار شخصیت می‎گردد و برای کودکان کم سن آثار مخربی را به همراه دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.1 iOS در تاریخ 96/10/02 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  برخلاف ظاهر رنگی و پرنشاط، محتوای بازی بسیار خشن است و برخلاف تصوری که از هدف بازی می‎شود، صدای شخصیت در حین شکنجه آزاردهنده و بلند است و با توجه به نبود هیچ موسیقی متن در بازی این صداها بسیار بزرگ‎نمایی شده‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن تحت بمب باران تبلیغات قرار دارد و در مدت‌زمان کوتاه بدون هیچ دلیلی دائماً تبلیغ نمایش داده می‎شود. گزینه حذف تبلیغات در بخش منو قرار دارد که با خرید درون برنامه امکان‌پذیر است. جهت استفاده از بیشتر ابزارها هزینه‎های اسکناسی و طلایی بالایی نیاز است و بازیکن مجبور به خرید درون برنامه برای افزایش طلا و اسکناس درون بازی دارد. برای باز کردن جایزه و طلای رایگان تماشای تبلیغ ویدیویی اجباری است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  با هر بار ورود به بازی پیامی جهت تأکید به پیوستن و اتصال به بخش مرکزی بازی نمایش داده می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Chill Fleet
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان