Kids Build Color and Design -Car, Truck, Buses

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

سرهم کردن قطعات خودرو و تزیین آن

سال: 2017
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی برای استفاده‌ی خردسالان طراحی شده و سازوکار ساده‌ای دارد. با این وجود حضور والدین در اولین تجربه‌ی استفاده برای ارائه توضیحات به خردسالان لازم است.
  ایجاد امکان تزئین و ساخت سلیقه‌ای ماشین‌ها توسط کودکان قدرت خلاقیت آن‌ها را تقویت می‌کند و به آن‌ها امکان تمرین این را می‌دهد که با انتخاب‌های متفاوت، تصاویر جدیدی تولید کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی سرگرمی ساده‌ای برای کودکان و خردسالان است. کودک یک ماشین تولید کرده و آن را به سلیقه‌ی خود تزئین می‌کند. در ابتدا چند شاسی مختلف پیش روی کودک ظاهر می‌شود که برخی کوچک و برخی بزرگ هستند. با انتخاب هر شاسی چند اتاق خودرو ظاهر می‌شود که شامل اتاق ماشین‌های ون، اتوبوس، فولکس و.. می‌شود. این اتاق‌ها بر اساس سایز شاسی انتخاب‌شده نمایش داده می‌شود و تعداد این پیشنهادها برای هر شاسی بیش از ۴ مدل نیست. کودک با انتخاب اتاق ماشین موردنظر، وارد بخش رنگ‌آمیزی شده و چرخ‌های متنوعی برای آن نصب می‌کند. او می‌تواند با برچسب‌ها و اسپری‌های رنگی ماشین را تزئین کرده و در نهایت چراغ‌های ماشین را روشن کند، بوق را به صدا درآورد و استارت بزند و از ماشین خود عکس بگبرد. این بازی به وسیله‌ی انتخاب‌هایی که برای ساخت و تزئین ماشین پیش روی کودک قرار می‌دهد، قدرت خلاقیت او را تحت تاثیر قرار داده و کمک می‌کند هر بار ماشین جدیدی بسازد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۲.۲.۱ Android در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۲۱ نوشته شده است.

  کیفیت

  تصاویر بازی همگی کارتونی هستند و وضوح خوبی دارند. تنوعی که برای ساخت اجزا ماشین درنظر گرفته شده در مجموع امکان ساخت چندین ماشین جدید را ایجاد می‌کند. امکان رنگ‌آمیزی ماشین‌ها در انتهای هر مرحله تصاویر رنگی و فانتزی را به تصویر می‌کشد. اما مراحل تجهیز و ساخت ماشین کم هستند و بعد مدتی کودک را خسته می‌کند. بازی دارای ایراد نرم‌افزاری در این نسخه است و مدام بین بازی هنگ کرده و خاموش می‌شود.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  اتصال به اینترنت حین بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۲.۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Go Whit Games
  سال انتشار ۲۰۱۷
  پلتفرم Android
  طبقه بندی آموزشی، تفننی
  مهارت شناخت رنگ‌ها
  ارز رایگان