Kids Learn Professions

بررس متن: حامد داوری

8+ 5 تا 8 با همراهی والدین

آشنایی با مشاغل مختلف و وسایل مرتبط با آن‎ها در قالب بازی و پازل

ناشر: KiDEO (formerly forqan smart tech سال انتشار: 2020

Kids Learn Professions

8+
5 تا 8 با همراهی والدین

آشنایی با مشاغل مختلف و وسایل مرتبط با آن‎ها در قالب بازی و پازل

ناشر: KiDEO (formerly forqan smart tech

سال انتشار: 2020

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
تمامی مشاغل به همراهی شخصیت‎های کودکانه و در قالب بازی به کودک آموزش داده می‎شوند که در دنیای کودکی معنادار است.
محتوای آموزشی
آشنایی با مشاغل گوناگونی مثل آتش‎نشانی، کشاورزی، بستنی‎فروش و آشپزی از ویژگی‎های این بازی آموزشی است. کودکان با مسئولیت‎های هر شغل آشنا می‎شوند و روند تهیه‎‎ی برخی از مواد‎غذایی را از ابتدا درک خواهند کرد. در بخشی از بازی کودک باید به هر شغل ابزار مورد‎نیازش را متصل کند که خود راه خوبی برای آشنایی او با ابزار مورد‎استفاده در هر یک از مشاغل است. حل کردن پازل‎های بازی نیز به تقویت حافظه، دقت و مهارت تفکر حل مسئله‎ی کودک کمک خواهد کرد. جریان رنگ‎آمیزی بر شکوفایی خلاقیت کودکان نقش خواهد داشت.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تصاویر بازی بسیار فانتزی و کارتونی هستند اما برای معرفی برخی مشاغل از تصاویری استفاده شده است که می‎تواند باعث ترس برخی کودکان حساس شود. مانند نمایش آتش برای معرفی شغل آتش‎نشان.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
قبل از هر مرحله چگونگی انجام بازی به طور مختصری به کودک آموزش داده می‎شود. برای استفاده از منوی بازی و ارائه‎ی توضیح در مورد مشاغل متفاوت همراهی والدین با کودک نیاز است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی برای آشنایی کودک با مشاغل مختلفی مانند کشاورزی و آشپزی طراحی شده است. شرح مشاغل در محیطی کودکانه و با بهره‎گیری از تصاویر کارتونی در اختیار کودک قرار گرفته است تا درک آن برای او ساده‎تر شود. به طور مثال کودک در نقش یک کشاورز زمین را شخم زده، بذر گیاهان را کاشته، آبیاری کرده و در نهایت محصول را برداشت می‎کند یا کودک می‎تواند در نقش یک آشپز یا بستنی‎فروش سفارش مشتری‎ها را آماده و رضایت آن‎ها را جلب کند. بازی‎های مختلف دیگری مثل دسته‎بندی وسایل و تجهیزات مربوط به هر شغل، پازل تصاویر درهم با موضوع مشاغل و رنگ‎آمیزی نیز در برنامه قرار دارد. این بازی علاوه بر آشنایی با مشاغل گوناگون تقویت حافظه و مهارت تفکر حل مسئله‎ی کودک را نیز در پی خواهد داشت. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/06/25 نوشته شده است.

کیفیت

تصاویر و پس‎زمینه‎ی بازی گرافیک فوق‎العاده خوبی دارند و برای کودکان بسیار جذاب خواهند بود. موسیقی کودکانه‎ی متن نیز هیجان و شادی را به بازی افزوده است. مشاغل متنوعی در بازی قرار دارند که به خوبی به وسیله‎ی پازل‎ها و بازی‎های متنوع به کودک معرفی می‎شوند.

مصرف گرایی

بازی خرید درون برنامه‎ای دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
حداقل نیازمندی اندروید 4.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر KiDEO (formerly forqan smart tech
سال انتشار 2020