Kids World Atlas

بررس متن: پرستو رحیمی

12+ 9 تا 12 با همراهی والدین

آشنایی با برخی مفاهیم و اطلاعات جغرافیایی

ناشر: Planet Factory Interactive S.L سال انتشار: 2014

Kids World Atlas

12+
9 تا 12 با همراهی والدین

آشنایی با برخی مفاهیم و اطلاعات جغرافیایی

ناشر: Planet Factory Interactive S.L

سال انتشار: 2014

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودک با بسیاری از حیوانات و پدیده‎های مربوط به تمامی مناطق زمین با استفاده از اطلاعات کوتاه و عکس آشنا خواهد شد. به طور مثال در دسته بندی حیوانات با انتخاب کشور چین تصویر خرس پاندا به همراه اطلاعاتی چون رنگ، شکل ظاهری، عادات غذایی و جمعیت آن‎ها نمایش داده می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی با لمس صفحه‎ی بازی انجام می شود. پاسخگویی به سؤالات هر بخش نیازمند یادگیری مطالب ارائه شده در بخش آموزشی است. جهت کنترل والدین اطلاعات مربوط به یادگیری کودکان در قالب نمودار در بازی وجود دارد. با توجه به انگلیسی بودن تمامی اطلاعات همراهی والدین با کودک جهت ترجمه لازم است.
آنچه والدین باید بدانند

کودک در این بازی با برخی مفاهیم جغرافیایی مثل شرایط آب‎وهوا، حیوانات، رودخانه و اقیانوس‎، کوه و آتش‎فشان، اکوسیستم گیاهی و بناهای تاریخی مناطق متفاوتی در کره‎ی زمین آشنا خواهد شد. در صفحه‎ی بازی تصویر نقشه جغرافیایی قرار دارد که برخی نقاط آن نشانه‎گذاری شده ‎است و با ضربه زدن با انگشت بر روی علامت‎ها اطلاعات مربوط به هریک در قالب متن‎های کوتاهی در اختیار کودک قرار می‎گیرد. پرسش‎هایی نیز چون ترتیب بندی حیوانات بر اساس اندازه یا قرار دادن نام هر حیوان در مقابل نام کشور زیستگاه آن، در بازی وجود دارد که کمک خوبی جهت یادگیری و مرور مفاهیم آموخته شده، محسوب می‎شود. دسته‎بندی حیوانات در بازی به صورت رایگان و برای در اختیار داشتن تمامی مجموعه پرداخت مبلغی لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.8 iOS و در تاریخ 99/02/20 نوشته ‎شده است.

کیفیت

صفحه‎ی ابتدایی بازی نقشه جغرافیایی به همراه تقسیم بندی کشور‎ها است. سؤالات مربوط به هر بخش به خوبی طراحی شده‎اند که موجب مرور محتوای بازی می‎شود. موسیقی متن آرامی در جریان بازی وجود دارد.

مصرف گرایی

برای از قفل در‎ آوردن تمامی مجموعه پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

حریم خصوصی

بخشی در بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد. لینکی با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 1.8
حداقل نیازمندی iOS 8.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Planet Factory Interactive S.L
سال انتشار 2014